Tłumaczenia maszynowe dla firm (MT)

Potrzebujesz przetłumaczyć dużą ilość treści w krótkim czasie? Zależy Ci bardziej na zrozumieniu tekstu niż jego jakości? Tłumaczenia maszynowe to przydatna usługa dla firm, które chcą rozszerzyć swoją obecność na nowe rynki. Znacząco przyspieszysz wszystkie procesy – pominiesz konieczność dokładnego tłumaczenia przez człowieka.

Tłumaczenia maszynowe (MT) mocno ułatwią działania Twojej firmy. Już nie musisz czekać kilku tygodni, aby poznać treść setek stron:

 • instrukcji,
 • analiz branżowych,
 • baz wiedzy,
 • dokumentów,
 • materiałów szkoleniowych.

Dynamicznie rozwijający się świat wymaga szybkiego tempa podczas podejmowania decyzji. Właśnie dlatego proponujemy Ci tłumaczenia maszynowe. Usprawnią one proces przekładu dokumentów i zapewnią szybki dostęp do informacji.Prześlij swój tekst na adres [email protected]
lub skorzystaj z formularza bezpłatnej wyceny: wycena tłumaczenia.Nasze tłumaczenie maszynowe dla firm jest oparte na najnowocześniejszych osiągnięciach w dziedzinie uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Pomożemy Ci zredukować koszt realizacji projektów. Oferujemy również usługę postedycji, czyli wgląd profesjonalnego tłumacza, który poprawi błędy w tłumaczeniu, gramatyce i styl tekstu.

Zależnie od potrzeb możesz wybrać lekką postedycję (korektę błędów utrudniających zrozumienie tekstu) lub pełną postedycję (poprawę błędów i stylu treści). Znacznie podniesie to jakość tłumaczeń. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z nami – doradzimy.

Czym są tłumaczenia maszynowe dla firm?

Tłumaczenie maszynowe (Machine Translation) to proces przekładu tekstu z języka źródłowego na docelowy za pomocą oprogramowania komputerowego. W odróżnieniu od tłumaczenia wykonywanego przez człowieka MT opiera się na algorytmach, sieciach neuronowych i sztucznej inteligencji. Przekład tekstu następuje niemal natychmiastowo.

Narzędzia do tłumaczenia maszynowego uczą się z ogromnych baz danych tekstowych. Dzięki temu zapewniają coraz dokładniejsze i naturalnie brzmiące tłumaczenia. Sprawdzają się do przekładu prostych, powtarzalnych treści. W przypadku tekstów specjalistycznych – medycznych, technicznych, IT – zalecamy interwencję doświadczonego tłumacza i ich dodatkową postedycję.

Machine Translation dla firm – korzyści

Machine Translation to świetne narzędzie do zrozumienia ogólnego sensu instrukcji czy szybkiej komunikacji. Sprawdź, jakie korzyści przyniesie Twojej firmie.

Przyspieszenie procesu tłumaczenia

Realizuj projekty tłumaczeniowe szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Nie czekaj, aby przekazać najważniejsze informacje wielojęzycznemu zespołowi. Tłumaczenie maszynowe znacząco przyspiesza komunikację. Wykorzystaj tę przewagę, aby być o krok przed konkurencją i szybciej reagować na potrzeby rynku.

Redukcja kosztów

Koszty tłumaczenia maszynowego są znacznie niższe w porównaniu do tradycyjnych metod. Dzięki temu możesz przekierować środki tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Nawet długi tekst jest automatycznie tłumaczony w krótkim czasie, co otwiera przed Tobą nowe możliwości skalowania projektów.

Dostosowane do Twojej branży

Nasze tłumaczenia maszynowe uczą się i rozwijają wraz z kolejnymi projektami. Możemy wykorzystać Twoją pamięć tłumaczeniową lub glosariusze, sprawiając, że w przekładzie pojawi się terminologia, którą już wykorzystujesz w komunikacji.

Świadczymy tłumaczenia dla niemal wszystkich branż, m.in.:

Chciałbyś skorzystać z naszych usług, ale wciąż się wahasz? Poproś nas o referencje i zobacz, co o naszej pracy mówią wiodące firmy z Twojej branży.

Dostęp do obsługi klienta

Cały czas masz dostęp do naszego wsparcia. Jest to nieocenione w przypadku konieczności dokonania szybkich zmian. Możemy zaproponować Ci postedycję wykonaną przez doświadczonego tłumacza, weryfikację poprawności przekładu lub korektę. W przypadku plików nieedytowalnych – wcześniej odtworzymy jego formatowanie (OCR).

Wszystko po to, żebyś mógł zająć się rozwojem swojego biznesu, podczas gdy my będziemy pracować. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak profesjonalne tłumaczenia maszynowe dla firm mogą wesprzeć Twój biznes.

Potrzebujesz porady w zakresie planowanych tłumaczeń lub technologii językowych?

Z przyjemnością doradzimy Ci, jakie narzędzia i procesy realizacji dobrać do Twojego projektu, by miał on optymalny przebieg. Zapraszamy do Podgórskiego Biura Tłumaczeń po procesjonalne wsparcie w zakresie specjalistycznych projektów językowych dla firm.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Zespół PBT

Skontaktuj się z działem sprzedaży Zespół PBT
Tłumaczenia maszynowe w języku angielskim

Angielski jest podstawowym językiem komunikacji w Twojej firmie? Potrzebujesz przetłumaczyć dużą ilość tekstu z polskiego, aby wszyscy pracownicy mogli się zapoznać z treścią? Skorzystaj z tłumaczenia maszynowego.

Szukasz sposobu na szybki przekład tekstów? Tłumaczenie maszynowe po hiszpańsku, włosku, chińsku lub arabsku to odpowiedź na Twoje potrzeby.

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalne tłumaczenia maszynowe?

Być może zastanawiasz się, po co w ogóle płacić za usługę tłumaczenia maszynowego, skoro istnieją darmowe narzędzia, np. Google Translate lub DeepL. Powodów jest kilka.

Brak konieczności obsługi narzędzia

Te programy wymagają ręcznego wprowadzenia pliku i mają ograniczenia dotyczące objętości (zwłaszcza w darmowych wersjach). Ktoś musi więc poświęcić swój czas na żmudne kopiowanie i wklejanie plików w języku docelowym i źródłowym. Zlecając to zadanie nam, możesz wykorzystać swoje zasoby na inne pilne zadania.

Przesyłasz pliki w dowolnym formacie

Podstawowe narzędzia obsługują zaledwie kilka formatów. Mogą mieć problemy z odczytaniem każdej informacji ze zdjęcia, przez co tłumaczenie będzie niekompletne. W PBT pracujemy na każdym pliku dzięki zaawansowanym narzędziom OCR.

Bezpieczeństwo poufnych informacji

Darmowe translatory są ogólnodostępne. Korzystając z nich, godzisz się na regulamin, który nie zapewnia Ci ochrony danych osobowych. Wprowadzając tekst źródłowy w narzędzie, ryzykujesz, że poufne informacje dotrą w niepowołane ręce. Jeśli swój projekt tłumaczeniowy zlecisz nam, zyskujesz pewność, że ochronimy wszystkie dane zawarte w tekstach.

Wypełnij formularz kontaktowy, prześlemy Ci bezpłatną wycenę Machine Translation dla firm i ustalimy szczegóły zlecenia.

Podgórskie Biuro Tłumaczeń pomoże Ci również z następującymi usługami:
Tłumaczenia maszynowe obsługują:

Jesteśmy odpowiedzialnym dostawcą usług tłumaczeniowych

Naszą współpracę z Podgórskim Biurem Tłumaczeń oceniamy bardzo pozytywnie ze względu na kompetentną obsługę klienta, zachowanie ustalonych terminów projektu, umiejętność pracy pod presją czasu, możliwość i otwartość na dodatkowe konsultacje, a także bardzo fachowo wykonane tłumaczenie.

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej

Firma Alliance Green Services Sp. z o.o. posiadająca także swoje oddziały w Luksemburgu i Rumunii, pragnie okazać swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Podgórskie Biuro Tłumaczeń. Na nasze potrzeby, biuro tłumaczeń PBT wykonuje tłumaczenia techniczne i informatyczne dotyczące m.in. przemysłu stalowego, złomowania, instalacji IPPC, urządzeń oraz technologii I programowania w tym zakresie.

Alliance Green Services

Współpraca pomiędzy Urzędem Miasta Krakowa i Podgórskim Biurem Tłumaczeń przebiega bardzo dobrze. Firma rzetelnie i solidnie wywiązuje się ze swoich obowiązków i poleconych zadań. Do obsługi tłumaczeń ustnych są wyznaczani doświadczeni tłumacze ustni, którzy spełniają nasze oczekiwania i zapewniają wysoką jakość tłumaczenia.

Urząd Miasta Krakowa

W naszej ocenie możemy polecić Podgórskie Biuro Tłumaczeń jako godnego zaufania dostawcę usług tłumaczeniowych. Współpracę oceniamy wysoko ze względu na dotrzymaną jakość oraz terminowość, a także komunikatywną i profesjonalną obsługę klienta.

Muzeum Narodowe w Warszawie

Od ponad 25 lat nasi Klienci cenią tłumaczenia PBT

Lokalnie i lojalnie

„Nie od razu Kraków zbudowano”. Wiemy, że na Twoje zaufanie musimy zapracować.

Pracujemy więc cierpliwie i lojalnie gwarantując, że tłumaczenia, które dostarczamy skutecznie docierają do lokalnych odbiorców, nawet jeśli będzie to dialekt sorani języka kurdyjskiego.

Elastyczność

W PBT każdy klient jest wart uwagi

Nie dzielimy klientów na lepszych i gorszych. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i doradzamy odpowiedni pakiet usług. Interesuje nas długofalowa współpraca.

Poufność

100%

Pełna poufność i bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas standard. Działamy według wytycznych normy ISO 27001.

Doświadczenie

1997

Rok założenia

Jesteśmy jednym z najdłużej działających biur tłumaczeń w Europie, co daje nam bezcenne doświadczenie i wiedzę, z której korzystamy na co dzień.

Zasoby

10/10

Pracujemy na ponad 50 rodzajach plików i w ponad 100 programach. Ponad 1000 naszych tłumaczy czeka na Twój tekst z jednej z ponad 15-stu branż, w jakich tłumaczymy. Wszelkie nowoczesne technologie językowe wykorzystujemy na co dzień. Wiemy, co robimy.

Oszczędność

Agencja FULL-SERVICE

Oferujemy kompletny pakiet usług, języków i technologii, terminową i sprawną obsługę dedykowanego kierownika projektu a przy tym bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i wskazania, jak zaoszczędzić. To fakty.

  Bezpłatna wycena tłumaczenia

  Rodzaj usługi

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Potrzebujesz tłumaczenie maszynowe?

  a nie lubisz wypełniać formularzy?

  Zadzwoń

  +48 12 444 12 50

  lub napisz

  [email protected]


  Proces realizacji

  1

  Pliki źródłowe

  2

  Przygotowanie pliku

  (analiza, OCR)

  3

  Implementacja pamięci

  tłumaczeniowych i glosariuszy

  4

  Implementacja

  odpowiedniego silnika MT

  5

  Surowe

  tłumaczenie maszynowe

  6

  Dobranie zespołu lingwistów

  zgodnie z tematyką i kombinacją językową

  7

  Lekka lub pełna postedycja

  8

  Kontrola

  jakości (QA)

  9

  Gotowe tłumaczenie

  Bądźmy w kontakcie

  PBT Podgórskie Biuro Tłumaczeń

  Pon.-Pt.: 9.00-17.00

  ul. Sereno Fenn’a 6 lok. 14
  31-143 Kraków

  NIP: 6772353115

  REGON: 121429850