Tłumaczenia konferencji

Sprzęt konferencyjny – tłumaczenia i obsługa techniczna konferencji

Planujesz konferencję i zależy Ci na pozytywnym odbiorze międzynarodowej publiczności? Pragniesz zaoferować wszystkim gościom dostęp do całego programu bez względu na ich język? Nawiąż współpracę z PBT. Pomożemy Ci zorganizować sprzęt konferencyjny, tłumaczenia ustne i obsługę techniczną dla Twojego wydarzenia.

Nasze usługi pomogą uczestnikom konferencji aktywnie śledzić toczące się dyskusje. Zastosowany sprzęt konferencyjny może przesądzić o sukcesie lub niepowodzeniu Twojego wydarzenia. Właśnie dlatego gwarantujemy dostęp do najnowocześniejszych urządzeń, które zapewnią doskonałą jakość dźwięku i obrazu, niezawodność w każdych warunkach oraz łatwość obsługi.

Podgórskie Biuro Tłumaczeń dostarcza m.in.:

 • platformy do spotkań i tłumaczeń online,
 • streaming online,
 • kabiny do tłumaczeń symultanicznych,
 • odbiorniki przekładu (słuchawki),
 • system tour guide (infoporty),
 • nagłośnienie i nagrywanie ścieżek dźwiękowych,
 • mikrofony (bezprzewodowe, przewodowe, nauszne itp.),
 • oświetlenie, ekrany, projektory,
 • systemy dyskusyjne – multifony,
 • systemy głosowania,
 • kostki dziennikarskie,
 • gwarantujemy profesjonalną obsługę techniczną w trakcie wydarzenia, szybki montaż i demontaż.

Nie ryzykuj niepowodzenia z powodu zakłóceń w odbiorze tłumaczenia. Podnieś standard obsługi Twoich międzynarodowych konferencji z Podgórskim Biurem Tłumaczeń. Zaufaj profesjonalistom, a Twoje wydarzenie stanie się wzorem doskonałej organizacji.Prześlij swój tekst na adres [email protected]
lub skorzystaj z formularza bezpłatnej wyceny: wycena tłumaczenia.Tłumaczenia konferencyjne

Na Twoje wydarzenie zapraszasz prelegentów z odległych zakątków globu? Zamiast komunikacji po angielsku, zdecydowali się oni wygłosić przemówienie w swoim języku ojczystym? Zadbaj o to, aby wszyscy obecni mogli wyciągnąć wartościowe wnioski. Płynną komunikację zapewnią tłumaczenia konferencyjne świadczone przez tłumaczy z PBT w języku angielskim, niemiecki, francuskim, ukraińskim, hiszpańskim, włoskim czy innych.

Tłumaczenia konferencyjne umożliwiają płynną komunikację między uczestnikami mówiącymi w różnych językach. Zazwyczaj są realizowane w formie symultanicznej – tłumacz przekłada treść wypowiedzi niemal równocześnie z rozmówcą, a jego słowa w języku docelowym trafiają do zainteresowanych za pomocą słuchawek.

Aby zorganizować tłumaczenie konferencyjne, potrzebujesz mieć dostęp do grona wykwalifikowanych tłumaczy. Podejmując współpracę z nami, pracujesz ze specjalistami czy naukowcami z wybranej branży, m.in.:

Zapewniamy tłumaczenia bez zakłóceń i kompleksową obsługę techniczną. Skup się na realizacji celów Twojego wydarzenia, a komunikację zostaw nam. Skorzystaj z naszej wiedzy teraz, a odbierzesz wiele pochwał za płynną organizację konferencji.

Obsługa konferencji

Zorganizowanie konferencji to często skomplikowane wyzwanie. Wymaga koordynacji kilku(nastu) zespołów i myślenia o tysiącu spraw na raz. Aby oszczędzić Ci stresu, zajmiemy się kompleksową obsługą Twojego wydarzenia – zapewnimy wsparcie techniczne i tłumaczeniowe.

W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia konferencyjne, profesjonalny sprzęt do symultany, infoporty i pełną obsługę konferencji pod względem technicznym. Dobrze zorganizowane spotkanie to takie, z którego wszyscy uczestnicy mogą w pełni skorzystać. Aby to umożliwić, dostarczymy dopasowany do specyfiki konferencji sprzęt i dostosujemy jego ustawienia do akustyki pomieszczenia i aparatury dostępnej na miejscu.

Zanim spotkanie się rozpocznie, przetestujemy, czy sprzęt konferencyjny działa tak, jak należy. W jego trakcie nasi specjaliści będą czuwać nad prawidłowym przebiegiem wydarzeń i reagować, jeśli pojawią się drobne zakłócenia. Podczas dużych eventów możemy Cię wesprzeć nawet kilkunastoosobowym zespołem fachowców, porozumiewającym się w odpowiednich językach.

W Twoim spotkaniu wezmę udział osoby niesłyszące? Skorzystaj z usług tłumaczenia migowego.

Potrzebujesz porady w zakresie planowanych tłumaczeń lub technologii językowych?

Z przyjemnością doradzimy Ci, jakie narzędzia i procesy realizacji dobrać do Twojego projektu, by miał on optymalny przebieg. Zapraszamy do Podgórskiego Biura Tłumaczeń po procesjonalne wsparcie w zakresie specjalistycznych projektów językowych dla firm.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Zespół PBT

Skontaktuj się z działem sprzedaży Zespół PBT
Sprzęt konferencyjny – wynajem

Kupno sprzętu do tłumaczeń symultanicznych jest kosztowne i nie ma uzasadnienia ekonomicznego, jeśli organizujesz wydarzenia raz w roku lub rzadziej. Skorzystaj z usług biura tłumaczeń, aby wynająć najnowocześniejszy sprzęt konferencyjny i uzyskać pełną obsługę techniczną i wsparcie logistyczne.

Sprzęt do tłumaczeń symultanicznych

Czy możesz umożliwić uczestnikom wielojęzycznego wydarzenia zrozumienie wszystkich wypowiedzi? Oczywiście! Zadbaj o wysokiej jakości sprzęt do symultany. Zestawy odbiorników przekładu, systemy audio, kabina tłumaczeniowa i odpowiednie nagłośnienie umożliwiają tłumaczom przekład wypowiedzi mówiącego na inny język europejski lub pozaeuropejski niemal w czasie rzeczywistym.

Użytkownicy odbierają tłumaczenie przez słuchawki, co pozwala im na bezproblemowe śledzenie prezentacji w swoim języku. Potrzebujesz dodatkowych udogodnień – nagrania ścieżki dźwiękowej lub multifonów? Pozwól nam zadbać o każdy detal, aby Twoje wydarzenie stało się wizytówką firmy.

Zestaw tour guide

Organizujesz wizytę studyjną, szkolenie z obsługi nowej maszyny lub wieloosobowe wydarzenie plenerowe? Chcesz, aby każdy uczestnik miał równy dostęp do informacji? Wynajmij zestaw tour guide. Sprzęt do tłumaczeń symultanicznych rozwiąże problemy z komunikacją. Zapewnisz uczestnikom komfort słuchania bez zakłóceń i zadbasz o pozytywny odbiór swojej usługi.

Infoporty sprawdzają się w głośnym otoczeniu, np. podczas wizyty na hali produkcyjnej. Niewielki odbiornik bezprzewodowy odbiera głos tłumacza stojącego w odległości. Dzięki temu nie musi krzyczeć, co mogłoby wywołać problemy ze zrozumieniem słów. Każdy uczestnik spotkania słucha komunikatu „prosto do ucha”. System tour guide sprawdza się nawet wtedy, gdy tłumaczenie jest wykonywane jednocześnie w kilku językach.

System tour guide jest łatwy w obsłudze i nie wymaga skomplikowanego montażu. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak właściwe wyposażenie sal konferencyjnych poprawi doświadczenia Twoich uczestników.

Obsługa konferencji – cena

Planując budżet na konferencję, uwzględnij w nim koszt tłumaczenia konferencyjnego. Ta inwestycja szybko Ci się zwróci – w Twoim wydarzeniu będzie mogło wziąć więcej osób, niezależnie od języka, którym się posługują. PBT oferuje konkurencyjne usługi, dostosowane do specyfikacji Twojego wydarzenia. Napisz do nas, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę.

Obsługa konferencji w języku angielskim

Organizujesz wydarzenie o zasięgu międzynarodowym i potrzebujesz upewnić się, że przebiegnie bez zakłóceń? Obsługa konferencji w języku angielskim gwarantuje, że uczestnicy, niezależnie od ich ojczystego języka, będą mogli w pełni korzystać z prezentowanych treści. Skontaktuj się z nami i zrób profesjonalne wrażenie na zagranicznych gościach.

Obsługa techniczna wydarzenia w języku niemieckim

W Twojej konferencji weźmie udział kilkudziesięciu specjalistów z Niemiec? Zadbamy, aby w pełni zrozumieli prezentowaną treść. Zorganizujemy tłumaczenie i zaplecze techniczne. Zaproszeni goście bez przeszkód skorzystają z zaplanowanych prezentacji i dyskusji panelowych po niemiecku.

Planujesz wydarzenie w rzadkim języku – japońskim, chińskim, arabskim czy norweskim? PBT współpracuje z tłumaczami w ponad 100 parach językowych. Twoje wydarzenie będzie na najwyższym poziomie pod względem językowych. Skontaktuj się z nami już dziś – terminy na obsługę konferencji przez Podgórskie Biuro Tłumaczeń w sezonie wysokim (wiosna/jesień) wyczerpują się szybciej!

Co jeszcze zrobią dla Ciebie specjaliści z Podgórskiego Biura Tłumaczeń?

Jesteśmy odpowiedzialnym dostawcą usług tłumaczeniowych

Naszą współpracę z Podgórskim Biurem Tłumaczeń oceniamy bardzo pozytywnie ze względu na kompetentną obsługę klienta, zachowanie ustalonych terminów projektu, umiejętność pracy pod presją czasu, możliwość i otwartość na dodatkowe konsultacje, a także bardzo fachowo wykonane tłumaczenie.

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej

Firma Alliance Green Services Sp. z o.o. posiadająca także swoje oddziały w Luksemburgu i Rumunii, pragnie okazać swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Podgórskie Biuro Tłumaczeń. Na nasze potrzeby, biuro tłumaczeń PBT wykonuje tłumaczenia techniczne i informatyczne dotyczące m.in. przemysłu stalowego, złomowania, instalacji IPPC, urządzeń oraz technologii I programowania w tym zakresie.

Alliance Green Services

Poziom mertytoryczny tłumaczeń prawniczych, ekonomicznych oraz finansowych jest bardzo wysoki

Nazwa klienta 3

Od ponad 25 lat nasi Klienci cenią tłumaczenia PBT

Lokalnie i lojalnie

„Nie od razu Kraków zbudowano”. Wiemy, że na Twoje zaufanie musimy zapracować.

Pracujemy więc cierpliwie i lojalnie gwarantując, że tłumaczenia, które dostarczamy skutecznie docierają do lokalnych odbiorców, nawet jeśli będzie to dialekt sorani języka kurdyjskiego.

Elastyczność

W PBT każdy klient jest wart uwagi

Nie dzielimy klientów na lepszych i gorszych. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i doradzamy odpowiedni pakiet usług. Interesuje nas długofalowa współpraca.

Poufność

100%

Pełna poufność i bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas standard. Działamy według wytycznych normy ISO 27001.

Doświadczenie

1997

Rok założenia

Jesteśmy jednym z najdłużej działających biur tłumaczeń w Europie, co daje nam bezcenne doświadczenie i wiedzę, z której korzystamy na co dzień.

Zasoby

10/10

Pracujemy na ponad 50 rodzajach plików i w ponad 100 programach. Ponad 1000 naszych tłumaczy czeka na Twój tekst z jednej z ponad 15-stu branż, w jakich tłumaczymy. Wszelkie nowoczesne technologie językowe wykorzystujemy na co dzień. Wiemy, co robimy.

Oszczędność

Agencja FULL-SERVICE

Oferujemy kompletny pakiet usług, języków i technologii, terminową i sprawną obsługę dedykowanego kierownika projektu a przy tym bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i wskazania, jak zaoszczędzić. To fakty.

  Bezpłatna wycena tłumaczenia

  Rodzaj usługi

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Potrzebujesz tłumaczenie konferencji?

  a nie lubisz wypełniać formularzy?

  Zadzwoń

  +48 12 444 12 50

  lub napisz

  [email protected]

  JĘZYKI

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Chcesz dotrzeć do odbiorców z Bliskiego Wschodu? Podgórskie Biuro Tłumaczeń dostarcza wysokiej jakości tłumaczenia różnorodnych języków bliskowschodnich. Dowiedz się szczegółów.

  Więcej
  Tłumaczenie języki europejskie

  Tłumaczenie języki europejskie

  Od grupy języka docelowego zależy ostateczna wycena projektu tłumaczeniowego. Zobacz, jakie języki zachodnioeuropejskie, skandynawskie oraz środkowo – i wschodnioeuropejskie przetłumaczy dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Z Podgórskim Biurem Tłumaczeń Twoje słowa dotrą aż na koniec świata! Zobacz, jakie języki Azji, Afryki czy Ameryki Łacińskiej przełoży dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Im bardziej bezpośredni jest przekład, tym jest dokładniejszy. W Podgórskim Biurze Tłumaczeń zamówisz tłumaczenie z j. obcego na j. obcy, nawet w najbardziej nietypowej kombinacji.

  Więcej

  JAKOŚĆ

  Sprawdzeni fachowcy. Wiedza i doświadczenie.
  Wspólny cel: Twój cel. Tak działa Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  REFERENCJE

  Jesteśmy dumni z zaufania naszych Klientów.
  Przeczytaj, co o naszych tłumaczeniach mówią przedstawiciele różnych branż.

  SPECJALIZACJE

  PROCES REALIZACJI

  1

  BEZPŁATNA WYCENA TŁUMACZENIA

  2

  AKCEPTACJA

  oferty i terminu lub ich modyfikacja wg. Twoich potrzeb

  3

  REALIZACJA USŁUGI

  przez dedykowany zespół lingwistów wraz z kontrolą jakości

  4

  …I GOTOWE!

  Profesjonalne tłumaczenie trafia do Ciebie zawsze na czas

  5

  KOLEJNE ZLECENIE

  Tak, tak! 98% naszych klientów zostaje z nami na stałe. 🙂

  Bądźmy w kontakcie

  PBT Podgórskie Biuro Tłumaczeń

  Pon.-Pt.: 9.00-17.00

  ul. Sereno Fenn’a 6 lok. 14
  31-143 Kraków

  NIP: 6772353115

  REGON: 121429850