Tłumaczenia dla firm

Agencja FULL SERVICE – tłumaczenia dla firm

Twoja firma działa na arenie międzynarodowej? Potrzebujesz sprawnej komunikacji w językach obcych a w Twojej firmie obecnie panuje mały chaos? Boisz się popełnić kosztowne błędy podczas ważnych rozmów z kontrahentami? Zainwestuj w dokładne tłumaczenia dla firm w PBT! Poziom znajomości języka obcego przez pracowników przestanie być przeszkodą w rozwoju na nowych rynkach.

Nasza agencja FULL SERVICE oferuje kompleksową obsługę w zakresie komunikacji w językach obcych. PBT jako profesjonalne biuro tłumaczeń oznacza, że nie musisz szukać specjalisty do każdego zadania. Zajmujemy się tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi, przysięgłymi, copywritingiem, weryfikacją, redakcją i innymi usługami językowymi – pomyśl o oszczędności czasu.

Pracujemy na wszystkich formatach plików i zaawansowanych narzędziach tłumaczeniowych. Wykonujemy zarówno profesjonalne tłumaczenia dla firm przez wykwalifikowanych tłumaczy w CAT (human translation), jak i profesjonalne tłumaczenia maszynowe dla firm wraz z pełną postedycją.

Opracowujemy materiały audio i wideo wykonując tłumaczenia audiowizualne, przygotowując napisy do filmów, jak i nagrywając lektorów (voice-over i dubbing).

Możesz skorzystać z naszej pomocy przy tłumaczeniu w codziennych działaniach lub zaprosić nas, gdy organizujesz większe wydarzenie. Profesjonalne tłumaczenie pisemne lub ustne to szansa dla Twojej firmy, aby otworzyć się na nowe możliwości. Wykorzystaj ją – skontaktuj się ze specjalistami z PBT już dziś.Prześlij swój tekst na adres [email protected]
lub skorzystaj z formularza bezpłatnej wyceny: wycena tłumaczenia.Tłumaczenia biznesowe Kraków i inne miasta

Sposób, w jaki komunikuje się firma w języku obcym, wpływa na jej wizerunek. Pragniesz, aby obecni i potencjalni partnerzy dostrzegli profesjonalizm Twojej organizacji? Postaw na tłumaczenia biznesowe wykonywane przez PBT i zbuduj silne relacje.

Zaufaj doświadczeniu – Podgórskie Biuro Tłumaczeń wykonuje profesjonalne tłumaczenia biznesowe od ponad 25 lat. Zawsze oddajemy zlecenia na czas. Brak u nas miejsca na niedociągnięcia i błędy. Zlecenia są dopracowane pod względem językowym, a zawarta w nim terminologia – dostosowana do specyfiki Twojej branży.

Jesteśmy blisko Ciebie – Nasze biuro tłumaczeń w Krakowie znajduje się w strategicznej lokalizacji w okolicach centrum. Zapewniamy łatwy dostęp do usług tłumaczeniowych dla klientów biznesowych z regionu, jak i całej Polski. Obecność w jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych w kraju ułatwia koordynację projektów tłumaczeniowych. Osobiste spotkania nie są jednak niezbędne – pracujemy przede wszystkim online, szanując Twój czas i zapewniając sprawną organizację. Zamów tłumaczenia online w PBT.

Zajmujemy się kompleksową obsługą – Świadczymy różnorodne usługi, żebyś Ty mógł poświęcić czas rozwojowi firmy. Oferujemy wsparcie w zakresie tłumaczenia materiałów na konferencje, artykułów do publikacji, pomocy marketingowych i stron internetowych. Wybór PBT– agencji tłumaczeń full service – da Ci pewność, że Twoja komunikacja w języku docelowym będzie opracowana do perfekcji.

Dotrzymujemy terminów – Czas to pieniądz. Terminowo dostarczamy tłumaczenia dla firm. Nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości. Korzystamy z narzędzi wspomagających pracę tłumacza CAT i profesjonalnych systemów do zarządzania tłumaczeniami. Dzięki temu dostarczamy przekład spójny pod względem terminologicznym w ustalonym terminie.

Nasze usługi przydadzą Ci się, jeśli planujesz:

 • ekspansję na nowe rynki,
 • nawiązanie międzynarodowej współpracy,
 • negocjacje biznesowe,
 • międzynarodowe konferencje i sympozja,
 • targi międzynarodowe i wydarzenia branżowe,
 • spotkania z zagranicznymi partnerami,
 • szkolenia i warsztaty,
 • delegacje zagraniczne,
 • rozmowy telefoniczne i wideokonferencje z obcojęzycznymi klientami.

Pracujemy w najpopularniejszych językach – Komunikujemy się w językach Twoich klientów i partnerów biznesowych. Świadczymy tłumaczenia ustne z i na angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, chiński, japoński, arabski oraz wiele innych.
Pracujemy z doświadczonymi tłumaczami i native speakerami.

Jak wygląda współpraca z nami? Opowiedz o swoich potrzebach biznesowych, a stworzymy kompleksową ofertę, która wesprze działalność Twojej firmy.

Potrzebujesz porady w zakresie planowanych tłumaczeń lub technologii językowych?

Z przyjemnością doradzimy Ci, jakie narzędzia i procesy realizacji dobrać do Twojego projektu, by miał on optymalny przebieg. Zapraszamy do Podgórskiego Biura Tłumaczeń po procesjonalne wsparcie w zakresie specjalistycznych projektów językowych dla firm.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Zespół PBT

Skontaktuj się z działem sprzedaży Zespół PBT
Profesjonalne tłumaczenia Warszawa i inne miasta

Potrzebujesz profesjonalnych tłumaczeń umów? Na co dzień komunikujesz się w języku obcym? Każda wiadomość wymieniona z partnerem może przesądzić o sukcesie lub porażce Waszej współpracy. Nie strać szansy na dogadanie się – skorzystaj z pomocy tłumacza z PBT.

Tłumaczenia specjalistyczne

Potrzebujesz tłumaczenia specjalistycznego? W PBT stawiamy na wiedzę i doświadczenie naszych tłumaczy. W ofercie znajdziesz przekład dla niemal każdej branży:

Pracujemy nawet z najbardziej skomplikowanymi materiałami pełnymi terminologii branżowej. Dbamy, aby każdy termin specjalistyczny był przetłumaczony zgodnie z obowiązującymi standardami.

Chcesz sprawdzić tłumaczenie wykonane przez inną firmę? Usługa weryfikacji pozwoli Ci się upewnić czy zostało ono wykonane poprawnie.

Tłumaczenia ustne

Organizujesz międzynarodową konferencję, w której wezmą udział specjaliści z różnych krajów? Chcesz, aby obecni mogli w niej uczestniczyć bez barier językowych? A może potrzebujesz przekładu dla grupy zagranicznych gości odwiedzających Twój zakład? Obecność tłumacza ustnego pozwoli Ci zrealizować cele, gdy liczy się swobodna komunikacja i dokładność. Wykonujemy zarówno tłumaczenia konsekutywne, jak i symultaniczne wraz ze sprzętem konferencyjnym. Tłumaczenia ustne Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk a może Brazylia czy Francja? Nie ma sprawy – mamy tłumaczy w całej Polsce i wielu miastach na świecie!

Nie masz czasu, aby przygotować potrzebne materiały dla uczestników spotkania? Skorzystaj z usługi content writingu.

Tłumaczenie stron internetowych

Czy strona internetowa w języku obcym zachęca do skorzystania z Twoich usług? Jeśli chcesz, aby zawarta na niej treść przekonywała międzynarodowych klientów, skorzystaj z usług lokalizacji strony internetowej. Nasi tłumacze upewnią się, że przekaz jest jasny, perswazyjny i dostosowany do specyfiki rynku docelowego.

Masz już stronę internetową wykonaną przez osobę biegle posługującą się językiem obcym? Zdecyduj się na redakcję przeprowadzoną przez native speakera. Treść witryny będzie dzięki temu brzmiała bardziej naturalnie.

Biuro tłumaczeń dla firm Warszawa

Warszawa, stolica Polski i główne centrum biznesowe, stanowi ważny punkt na mapie międzynarodowych przedsiębiorstw. W Podgórskim Biurze Tłumaczeń oferujemy profesjonalne tłumaczenia dla firm. Pomagamy im skutecznie komunikować się z klientami i partnerami z całego świata. Skorzystaj z naszych usług, aby Twoja firma mogła rozwinąć skrzydła.

Biuro tłumaczeń Kraków

Kraków, jeden z głównych ośrodków biznesowych w Polsce, stanowi idealne miejsce dla międzynarodowej działalności firm. Podgórskie Biuro Tłumaczeń w Krakowie świadczy usługi, które ułatwiają skuteczną komunikację. Profesjonalne tłumaczenia umożliwiają nawiązywanie kontaktów międzynarodowych i pozyskiwanie zagranicznych partnerów.

Nasza oferta obejmuje tłumaczenia dla firm – techniczne, medyczne, prawnicze i inne, co sprawia, że współpracujemy z różnorodnymi branżami. Twoja komunikacja biznesowa trafi w ręce ekspertów, którzy rozumieją potrzeby danej branży. Sprawdź nasze referencje i upewnij się, że możesz nam zaufać.

Podgórskie Biuro Tłumaczeń świadczy również inne usługi biznesowe:

Sprawdź też nasze języki:

Jesteśmy odpowiedzialnym dostawcą usług tłumaczeniowych

Naszą współpracę z Podgórskim Biurem Tłumaczeń oceniamy bardzo pozytywnie ze względu na kompetentną obsługę klienta, zachowanie ustalonych terminów projektu, umiejętność pracy pod presją czasu, możliwość i otwartość na dodatkowe konsultacje, a także bardzo fachowo wykonane tłumaczenie.

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej

Firma Alliance Green Services Sp. z o.o. posiadająca także swoje oddziały w Luksemburgu i Rumunii, pragnie okazać swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Podgórskie Biuro Tłumaczeń. Na nasze potrzeby, biuro tłumaczeń PBT wykonuje tłumaczenia techniczne i informatyczne dotyczące m.in. przemysłu stalowego, złomowania, instalacji IPPC, urządzeń oraz technologii I programowania w tym zakresie.

Alliance Green Services

Poziom mertytoryczny tłumaczeń prawniczych, ekonomicznych oraz finansowych jest bardzo wysoki

Nazwa klienta 3

Od ponad 25 lat nasi Klienci cenią tłumaczenia PBT

Lokalnie i lojalnie

„Nie od razu Kraków zbudowano”. Wiemy, że na Twoje zaufanie musimy zapracować.

Pracujemy więc cierpliwie i lojalnie gwarantując, że tłumaczenia, które dostarczamy skutecznie docierają do lokalnych odbiorców, nawet jeśli będzie to dialekt sorani języka kurdyjskiego.

Elastyczność

W PBT każdy klient jest wart uwagi

Nie dzielimy klientów na lepszych i gorszych. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i doradzamy odpowiedni pakiet usług. Interesuje nas długofalowa współpraca.

Poufność

100%

Pełna poufność i bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas standard. Działamy według wytycznych normy ISO 27001.

Doświadczenie

1997

Rok założenia

Jesteśmy jednym z najdłużej działających biur tłumaczeń w Europie, co daje nam bezcenne doświadczenie i wiedzę, z której korzystamy na co dzień.

Zasoby

10/10

Pracujemy na ponad 50 rodzajach plików i w ponad 100 programach. Ponad 1000 naszych tłumaczy czeka na Twój tekst z jednej z ponad 15-stu branż, w jakich tłumaczymy. Wszelkie nowoczesne technologie językowe wykorzystujemy na co dzień. Wiemy, co robimy.

Oszczędność

Agencja FULL-SERVICE

Oferujemy kompletny pakiet usług, języków i technologii, terminową i sprawną obsługę dedykowanego kierownika projektu a przy tym bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i wskazania, jak zaoszczędzić. To fakty.

  Bezpłatna wycena tłumaczenia

  Rodzaj usługi

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Potrzebujesz tłumaczenia dla firm

  a nie lubisz wypełniać formularzy?

  Zadzwoń

  +48 12 444 12 50

  lub napisz

  [email protected]

  JĘZYKI

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Chcesz dotrzeć do odbiorców z Bliskiego Wschodu? Podgórskie Biuro Tłumaczeń dostarcza wysokiej jakości tłumaczenia różnorodnych języków bliskowschodnich. Dowiedz się szczegółów.

  Więcej
  Tłumaczenie języki europejskie

  Tłumaczenie języki europejskie

  Od grupy języka docelowego zależy ostateczna wycena projektu tłumaczeniowego. Zobacz, jakie języki zachodnioeuropejskie, skandynawskie oraz środkowo – i wschodnioeuropejskie przetłumaczy dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Z Podgórskim Biurem Tłumaczeń Twoje słowa dotrą aż na koniec świata! Zobacz, jakie języki Azji, Afryki czy Ameryki Łacińskiej przełoży dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Im bardziej bezpośredni jest przekład, tym jest dokładniejszy. W Podgórskim Biurze Tłumaczeń zamówisz tłumaczenie z j. obcego na j. obcy, nawet w najbardziej nietypowej kombinacji.

  Więcej

  JAKOŚĆ

  Sprawdzeni fachowcy. Wiedza i doświadczenie.
  Wspólny cel: Twój cel. Tak działa Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  REFERENCJE

  Jesteśmy dumni z zaufania naszych Klientów.
  Przeczytaj, co o naszych tłumaczeniach mówią przedstawiciele różnych branż.

  SPECJALIZACJE

  PROCES REALIZACJI

  1

  BEZPŁATNA WYCENA TŁUMACZENIA

  2

  AKCEPTACJA

  oferty i terminu lub ich modyfikacja wg. Twoich potrzeb

  3

  REALIZACJA USŁUGI

  przez dedykowany zespół lingwistów wraz z kontrolą jakości

  4

  …I GOTOWE!

  Profesjonalne tłumaczenie trafia do Ciebie zawsze na czas

  5

  KOLEJNE ZLECENIE

  Tak, tak! 98% naszych klientów zostaje z nami na stałe. 🙂

  Bądźmy w kontakcie

  PBT Podgórskie Biuro Tłumaczeń

  Pon.-Pt.: 9.00-17.00

  ul. Sereno Fenn’a 6 lok. 14
  31-143 Kraków

  NIP: 6772353115

  REGON: 121429850