Usługi OCR

Współczesna zinformatyzowana i dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość wymaga od nas kreatywnego i wielozadaniowego podejścia w każdym obszarze działalności. Nie inaczej jest w branży tłumaczeniowej! Dlatego Podgórskie Biuro Tłumaczeń w Krakowie – oprócz usług przekładu specjalistycznego z kilkunastu dziedzin – oferuje klientom kompleksową konwersję plików nieedytowalnych. Cenisz sobie swobodę i skuteczność? Skorzystaj z naszych usług OCR!

Agencja PBT w Krakowie – tłumaczenia i technologia

Kompleksowość to atut, który wyróżnia agencję tłumaczeń PBT! Nie tylko tłumaczymy i lokalizujemy wszelkiego typu strony www i specjalistyczne teksty o tematyce technicznej, medycznej, prawniczej, czy IT, lecz także wykorzystujemy dla Ciebie możliwości technologii Optical Character Recognizing. Nasze usługi Optycznego Rozpoznawania Znaków (OCR) to szybkość, kreatywność i profesjonalizm. Dołącz do nas i ciesz się zaletami perfekcyjnego tłumaczenia bez względu na formę.

Usługi OCR w Podgórskim Biurze Tłumaczeń – wszechstronność, wiedza, bezpieczeństwo

Twój start-up nabiera wiatru w żagle? Potrzebujesz pilnego tłumaczenia dokumentów? Jesteś analitykiem, projektantem, rzecznikiem prasowym lub copywriterem? Otwierasz biuro podróży lub księgarnię? Ubiegasz się o udział w prestiżowym grancie międzynarodowym? A może wykonujesz prace kuratorskie w instytucjach kultury? Dzięki narzędziom OCR specjaliści agencji tłumaczeń PBT wykonają dla Ciebie zlecenia translatorskie bez względu na nośnik i rozmiar pliku, w którym zapisano tekst w języku wyjściowym. Dzięki usłudze konwersji plików nieedytowalnych przetłumaczymy i zlokalizujemy teksty w ramach najbardziej nietypowych par językowych oraz stworzymy archiwum dokumentów przydatne w przyszłości. Nasi specjaliści tłumaczą, przygotowują edycję tekstu i grafiki, dbają o jakość i bezpieczeństwo danych – Ty możesz skupić się na swoich klientach i odbiorcach. Sprawdź nasze referencje i skorzystaj z doświadczenia zespołu biura PBT!Prześlij swój tekst na adres [email protected]
lub skorzystaj z formularza bezpłatnej wyceny: wycena tłumaczenia.Podgórskie Biuro Tłumaczeń w Krakowie – zakres usług OCR

Specjaliści biura PBT w Krakowie to tłumacze, graficy, korektorzy, informatycy. Jesteśmy świadomi, że tłumaczenie tekstu często stanowi zaledwie element złożonych potrzeb naszych klientów. Nasz zespół podejmie się każdego wyzwania! Dzięki możliwości konwersji plików nieedytowalnych w wielu różnych formatach nie tylko otrzymasz fachowe tłumaczenie, ale także oszczędzisz cenny czas.

Podgórskie Biuro Tłumaczeń oferuje usługi tłumaczenia specjalistycznego, lokalizacji oraz OCR, w tym:

 • tłumaczenie tekstów w różnym alfabecie utrwalonych w formie zdjęcia, skanu, pliku pdf
 • konwersję, edycję i tłumaczenie tekstów z innych formatów plików nieedytowalnych (np. jpg, png, giff, tiff)
 • tłumaczenie uwierzytelnione dokumentów
 • konwersję i tłumaczenie pisma odręcznego
 • konwersję, tłumaczenie i lokalizację tekstów z logo, grafiki, infografiki, tabel, wykresów, pieczęci z zachowaniem jakości wydruku
 • lokalizację stron www
 • konwersję i tłumaczenie raportów, zestawień, analiz, badań rynku i opinii, rysunków i projektów, dokumentacji patentowej, wniosków grantowych, artykułów naukowych z różnych dziedzin
 • konwersję, tłumaczenie i lokalizację instrukcji obsługi, folderów, broszur i przewodników, katalogów, ulotek
 • konwersję, tłumaczenie i lokalizację materiałów firmowych, edukacyjnych, promocyjnych i prasowych, wizytówek, zaproszeń, treści SEO i innych
 • archiwizację dokumentów w formie edytowalnej i tworzenie bazy potrzeb klienta w programie do OCR.

Podgórskie Biuro Tłumaczeń w Krakowie to szeroki wachlarz specjalistycznych usług tłumaczenia i konwersji plików (OCR) – to warsztat translatorski i nowoczesne narzędzia cyfrowe. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb! Już dziś wypełnij formularz bezpłatnej wyceny i sprawdź nas.

Potrzebujesz porady w zakresie planowanych tłumaczeń lub technologii językowych?

Z przyjemnością doradzimy Ci, jakie narzędzia i procesy realizacji dobrać do Twojego projektu, by miał on optymalny przebieg. Zapraszamy do Podgórskiego Biura Tłumaczeń po procesjonalne wsparcie w zakresie specjalistycznych projektów językowych dla firm.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Zespół PBT

Skontaktuj się z działem sprzedaży Zespół PBT

Jesteśmy odpowiedzialnym dostawcą usług tłumaczeniowych

Naszą współpracę z Podgórskim Biurem Tłumaczeń oceniamy bardzo pozytywnie ze względu na kompetentną obsługę klienta, zachowanie ustalonych terminów projektu, umiejętność pracy pod presją czasu, możliwość i otwartość na dodatkowe konsultacje, a także bardzo fachowo wykonane tłumaczenie.

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej

Firma Alliance Green Services Sp. z o.o. posiadająca także swoje oddziały w Luksemburgu i Rumunii, pragnie okazać swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Podgórskie Biuro Tłumaczeń. Na nasze potrzeby, biuro tłumaczeń PBT wykonuje tłumaczenia techniczne i informatyczne dotyczące m.in. przemysłu stalowego, złomowania, instalacji IPPC, urządzeń oraz technologii I programowania w tym zakresie.

Alliance Green Services

Poziom mertytoryczny tłumaczeń prawniczych, ekonomicznych oraz finansowych jest bardzo wysoki

Nazwa klienta 3

Od ponad 25 lat nasi Klienci cenią tłumaczenia PBT

Lokalnie i lojalnie

„Nie od razu Kraków zbudowano”. Wiemy, że na Twoje zaufanie musimy zapracować.

Pracujemy więc cierpliwie i lojalnie gwarantując, że tłumaczenia, które dostarczamy skutecznie docierają do lokalnych odbiorców, nawet jeśli będzie to dialekt sorani języka kurdyjskiego.

Elastyczność

W PBT każdy klient jest wart uwagi

Nie dzielimy klientów na lepszych i gorszych. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i doradzamy odpowiedni pakiet usług. Interesuje nas długofalowa współpraca.

Poufność

100%

Pełna poufność i bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas standard. Działamy według wytycznych normy ISO 27001.

Doświadczenie

1997

Rok założenia

Jesteśmy jednym z najdłużej działających biur tłumaczeń w Europie, co daje nam bezcenne doświadczenie i wiedzę, z której korzystamy na co dzień.

Zasoby

10/10

Pracujemy na ponad 50 rodzajach plików i w ponad 100 programach. Ponad 1000 naszych tłumaczy czeka na Twój tekst z jednej z ponad 15-stu branż, w jakich tłumaczymy. Wszelkie nowoczesne technologie językowe wykorzystujemy na co dzień. Wiemy, co robimy.

Oszczędność

Agencja FULL-SERVICE

Oferujemy kompletny pakiet usług, języków i technologii, terminową i sprawną obsługę dedykowanego kierownika projektu a przy tym bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i wskazania, jak zaoszczędzić. To fakty.

  Bezpłatna wycena tłumaczenia

  Rodzaj usługi

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Potrzebujesz usługi OCR?

  a nie lubisz wypełniać formularzy?

  Zadzwoń

  +48 12 444 12 50

  lub napisz

  [email protected]

  JĘZYKI

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Chcesz dotrzeć do odbiorców z Bliskiego Wschodu? Podgórskie Biuro Tłumaczeń dostarcza wysokiej jakości tłumaczenia różnorodnych języków bliskowschodnich. Dowiedz się szczegółów.

  Więcej
  Tłumaczenie języki europejskie

  Tłumaczenie języki europejskie

  Od grupy języka docelowego zależy ostateczna wycena projektu tłumaczeniowego. Zobacz, jakie języki zachodnioeuropejskie, skandynawskie oraz środkowo – i wschodnioeuropejskie przetłumaczy dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Z Podgórskim Biurem Tłumaczeń Twoje słowa dotrą aż na koniec świata! Zobacz, jakie języki Azji, Afryki czy Ameryki Łacińskiej przełoży dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Im bardziej bezpośredni jest przekład, tym jest dokładniejszy. W Podgórskim Biurze Tłumaczeń zamówisz tłumaczenie z j. obcego na j. obcy, nawet w najbardziej nietypowej kombinacji.

  Więcej

  JAKOŚĆ

  Sprawdzeni fachowcy. Wiedza i doświadczenie.
  Wspólny cel: Twój cel. Tak działa Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  REFERENCJE

  Jesteśmy dumni z zaufania naszych Klientów.
  Przeczytaj, co o naszych tłumaczeniach mówią przedstawiciele różnych branż.

  SPECJALIZACJE

  PROCES REALIZACJI

  1

  BEZPŁATNA WYCENA TŁUMACZENIA

  2

  AKCEPTACJA

  oferty i terminu lub ich modyfikacja wg. Twoich potrzeb

  3

  REALIZACJA USŁUGI

  przez dedykowany zespół lingwistów wraz z kontrolą jakości

  4

  …I GOTOWE!

  Profesjonalne tłumaczenie trafia do Ciebie zawsze na czas

  5

  KOLEJNE ZLECENIE

  Tak, tak! 98% naszych klientów zostaje z nami na stałe. 🙂

  Bądźmy w kontakcie

  PBT Podgórskie Biuro Tłumaczeń

  Pon.-Pt.: 9.00-17.00

  ul. Sereno Fenn’a 6 lok. 14
  31-143 Kraków

  NIP: 6772353115

  REGON: 121429850