Język migowy tłumaczenie

Tłumaczenia migowe (PJM i SJM)

W Twoim spotkaniu wezmą udział osoby niedosłyszące? Upewnij się, że będą oni mogli w pełni z niego skorzystać – zapewnij im profesjonalne tłumaczenia migowe. PBT ułatwia dostęp do treści wydarzenia osobom głuchoniemym. Nasze usługi pozwalają oddać sens wypowiedzi i emocje mówców.

Język migowy to pełnoprawny system komunikacji, który wykorzystuje gesty, mimikę twarzy i ruch ciała do przekazywania myśli i idei. Doświadczony tłumacz polskiego języka migowego bierze to pod uwagę i umożliwia osobom niesłyszącym i słabosłyszącym skuteczną komunikację na każdy temat.

Nie twórz barier dla osób niesłyszących – zaproś tłumacza języka migowego z PBT. Pokaż, że chcesz stworzyć przyjazne środowisko. Spraw, żeby Twoja firma stała się wzorem dostępności.

Tłumaczenie migowe PJM

Polski język migowy (PJM) to system komunikacji wizualno-przestrzennej. Wykorzystuje gesty, mimikę oraz ruchy ciała do przekazywania informacji i emocji. Ma własną gramatykę, strukturę i słownictwo, które różnią się od języka mówionego i pisanego. Umożliwia osobom głuchym i niedosłyszącym wyrażanie myśli.

Tłumaczenia migowe PJM pozwolą Ci dotrzeć do społeczności osób niesłyszących. Twoje wydarzenie, konferencja i codzienne spotkania biznesowe staną się w pełni dostępne dla wszystkich uczestników. Zaprezentuj szacunek i profesjonalizm.

Co ważne, w PBT pomagamy także przy międzynarodowych konferencjach, które wymagają zarówno profesjonalnego tłumaczenia symultanicznego, sprzętu konferencyjnego, jak i tłumaczenia migowego PJM. Zadbaj nie tylko o tłumaczenie ustne na język obcy, ale również o tłumaczenie migowe PJM.

Tłumaczenie migowe SJM

W naszym biurze tłumaczeń świadczymy również tłumaczenia migowe SJM (system językowo-migowy), który łączy elementy języka migowego z polskim językiem mówionym. Ten sztuczny język wywodzi się z polskiego języka fonetycznego.

Tłumaczenia migowe SJM sprawdzą się na spotkaniach, konferencjach i wydarzeniach, w których uczestniczą osoby głuche i słyszące z różnych regionów Polski. Zapewniamy płynną komunikację i pełne zrozumienie treści spotkania przez współpracę z tłumaczem SJM.

Pokaż, że Twoje przedsiębiorstwo jest nowoczesne, otwarte i odpowiedzialne społecznie. Zaangażuj się w budowę bardziej dostępnego środowiska z PBT.

Tłumaczenia języka migowego na żywo

Tłumaczenie migowe podczas spotkań na żywo wymaga doskonałej znajomości języka migowego, biegłości w tematyce wydarzenia i branży. Profesjonalista musi działać szybko i bezbłędnie, reagując na rozwijającą się dyskusję. Tu nie ma miejsca na pomyłki. W naszym biurze tłumaczeń rozumiemy te wyzwania i dlatego współpracujemy tylko z najbardziej doświadczonymi tłumaczami PJM i SJM.

Przygotowując się do tłumaczenia migowego na Twoje wydarzenie, dokładnie analizujemy jego tematykę, aby dobrać najbardziej odpowiednią osobę. Specjaliści Podgórskiego Biura Tłumaczeń poradzą sobie na seminariach, wystawach, spotkaniach z autorami i innych wydarzeniach. Nasze zaplecze techniczne ułatwi organizację konferencji.

Zastanawiasz się, jak możesz wesprzeć Twoje wydarzenie? Porozmawiaj z naszym doradcą.

Potrzebujesz porady w zakresie planowanych tłumaczeń lub technologii językowych?

Z przyjemnością doradzimy Ci, jakie narzędzia i procesy realizacji dobrać do Twojego projektu, by miał on optymalny przebieg. Zapraszamy do Podgórskiego Biura Tłumaczeń po procesjonalne wsparcie w zakresie specjalistycznych projektów językowych dla firm.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Zespół PBT

Skontaktuj się z działem sprzedaży Zespół PBT
Tłumaczenie migowe online

Oferujemy również innowacyjne tłumaczenie migowe online. Ta usługa otwiera nowe możliwości komunikacji dla osób głuchych. Niezależnie od lokalizacji, możesz zapewnić pełny dostęp do treści Twojego wydarzenia dla osób niesłyszących. Nie martw się o aspekty techniczne – nasi eksperci doradzą Ci, jak najlepiej zorganizować tłumaczenie spotkania online, wykorzystując nowoczesne narzędzia.

Bariera geograficzna przestaje być problemem. Nawet jeśli Twoje wydarzenie odbywa się w małej miejscowości lub za granicą, tłumacze PJM Podgórskiego Biura Tłumaczeń jest do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że masz urządzenie z dostępem do Internetu i możliwością prowadzenia rozmowy wideo. Z naszej strony zapewniamy wysoką jakość obrazu.

Kiedy warto skorzystać z usług tłumacza migowego?

Profesjonalne tłumaczenie migowe SJM lub PJM oferuje równy dostęp do informacji dla wszystkich słuchaczy. Skorzystaj z tej usługi podczas organizacji oficjalnych spotkań, konferencji, wydarzeń edukacyjnych i kulturalnych oraz ważnych rozmów biznesowych.

Profesjonalny tłumacz migowy upewni się, że osoby głuche mogą aktywnie uczestniczyć w dyskusji i wyrażać swoje opinie m.in. podczas:

Tłumaczenia na polski język migowy – cena

Cena tłumaczenia na PJM lub SJM jest ustalana zgodnie z czasem pracy tłumacza. W PBT cenimy transparentność i indywidualne podejście do klienta, dlatego przed rozpoczęciem współpracy dokładnie omawiamy zakres zlecenia, aby móc zaproponować optymalną usługę.

Zapewniamy dostępność tłumaczeń PJM dla szerokiego grona odbiorców, jednocześnie utrzymując wysoki standard. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę.Prześlij swój tekst na adres [email protected]
lub skorzystaj z formularza bezpłatnej wyceny: wycena tłumaczenia.Specjaliści z Podgórskiego Biura Tłumaczeń wykonają dla Ciebie również inne usługi:

Jesteśmy odpowiedzialnym dostawcą usług tłumaczeniowych

Naszą współpracę z Podgórskim Biurem Tłumaczeń oceniamy bardzo pozytywnie ze względu na kompetentną obsługę klienta, zachowanie ustalonych terminów projektu, umiejętność pracy pod presją czasu, możliwość i otwartość na dodatkowe konsultacje, a także bardzo fachowo wykonane tłumaczenie.

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej

Firma Alliance Green Services Sp. z o.o. posiadająca także swoje oddziały w Luksemburgu i Rumunii, pragnie okazać swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Podgórskie Biuro Tłumaczeń. Na nasze potrzeby, biuro tłumaczeń PBT wykonuje tłumaczenia techniczne i informatyczne dotyczące m.in. przemysłu stalowego, złomowania, instalacji IPPC, urządzeń oraz technologii I programowania w tym zakresie.

Alliance Green Services

Poziom mertytoryczny tłumaczeń prawniczych, ekonomicznych oraz finansowych jest bardzo wysoki

Nazwa klienta 3

Od ponad 25 lat nasi Klienci cenią tłumaczenia PBT

Lokalnie i lojalnie

„Nie od razu Kraków zbudowano”. Wiemy, że na Twoje zaufanie musimy zapracować.

Pracujemy więc cierpliwie i lojalnie gwarantując, że tłumaczenia, które dostarczamy skutecznie docierają do lokalnych odbiorców, nawet jeśli będzie to dialekt sorani języka kurdyjskiego.

Elastyczność

W PBT każdy klient jest wart uwagi

Nie dzielimy klientów na lepszych i gorszych. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i doradzamy odpowiedni pakiet usług. Interesuje nas długofalowa współpraca.

Poufność

100%

Pełna poufność i bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas standard. Działamy według wytycznych normy ISO 27001.

Doświadczenie

1997

Rok założenia

Jesteśmy jednym z najdłużej działających biur tłumaczeń w Europie, co daje nam bezcenne doświadczenie i wiedzę, z której korzystamy na co dzień.

Zasoby

10/10

Pracujemy na ponad 50 rodzajach plików i w ponad 100 programach. Ponad 1000 naszych tłumaczy czeka na Twój tekst z jednej z ponad 15-stu branż, w jakich tłumaczymy. Wszelkie nowoczesne technologie językowe wykorzystujemy na co dzień. Wiemy, co robimy.

Oszczędność

Agencja FULL-SERVICE

Oferujemy kompletny pakiet usług, języków i technologii, terminową i sprawną obsługę dedykowanego kierownika projektu a przy tym bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i wskazania, jak zaoszczędzić. To fakty.

  Bezpłatna wycena tłumaczenia

  Rodzaj usługi

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Potrzebujesz tłumaczenia migowe?

  a nie lubisz wypełniać formularzy?

  Zadzwoń

  +48 12 444 12 50

  lub napisz

  [email protected]

  JĘZYKI

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Chcesz dotrzeć do odbiorców z Bliskiego Wschodu? Podgórskie Biuro Tłumaczeń dostarcza wysokiej jakości tłumaczenia różnorodnych języków bliskowschodnich. Dowiedz się szczegółów.

  Więcej
  Tłumaczenie języki europejskie

  Tłumaczenie języki europejskie

  Od grupy języka docelowego zależy ostateczna wycena projektu tłumaczeniowego. Zobacz, jakie języki zachodnioeuropejskie, skandynawskie oraz środkowo – i wschodnioeuropejskie przetłumaczy dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Z Podgórskim Biurem Tłumaczeń Twoje słowa dotrą aż na koniec świata! Zobacz, jakie języki Azji, Afryki czy Ameryki Łacińskiej przełoży dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Im bardziej bezpośredni jest przekład, tym jest dokładniejszy. W Podgórskim Biurze Tłumaczeń zamówisz tłumaczenie z j. obcego na j. obcy, nawet w najbardziej nietypowej kombinacji.

  Więcej

  JAKOŚĆ

  Sprawdzeni fachowcy. Wiedza i doświadczenie.
  Wspólny cel: Twój cel. Tak działa Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  REFERENCJE

  Jesteśmy dumni z zaufania naszych Klientów.
  Przeczytaj, co o naszych tłumaczeniach mówią przedstawiciele różnych branż.

  SPECJALIZACJE

  PROCES REALIZACJI

  1

  BEZPŁATNA WYCENA TŁUMACZENIA

  2

  AKCEPTACJA

  oferty i terminu lub ich modyfikacja wg. Twoich potrzeb

  3

  REALIZACJA USŁUGI

  przez dedykowany zespół lingwistów wraz z kontrolą jakości

  4

  …I GOTOWE!

  Profesjonalne tłumaczenie trafia do Ciebie zawsze na czas

  5

  KOLEJNE ZLECENIE

  Tak, tak! 98% naszych klientów zostaje z nami na stałe. 🙂

  Bądźmy w kontakcie

  PBT Podgórskie Biuro Tłumaczeń

  Pon.-Pt.: 9.00-17.00

  ul. Sereno Fenn’a 6 lok. 14
  31-143 Kraków

  NIP: 6772353115

  REGON: 121429850