Content writing

Skuteczny content writing dla firm i copywriting

Content writing (copywriting w języku obcym), czyli tworzenie treści, jest niezbędnym elementem strategii marketingowej firmy, niezależnie od branży, w której działasz. Dobrze napisana treść edukuje, dostarcza wartość, buduje ekspercki wizerunek i pośrednio zachęca klienta do wykonania działania – zostawienia adresu e-mail, kontaktu lub zakupu produktu czy usługi.

Content writing polega na pisaniu artykułów, które zaciekawiają, informują i przekonują odbiorcę. Wpływa znacząco na sukces biznesowy i przyczynia się do zdobywania lojalnych klientów żywo zainteresowanych Twoją firmą.

Sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc przekazać wartość potencjalnym klientom. Opowiedz nam o swojej działalności przez telefon lub za pomocą formularza kontaktowego.

Czym jest content writing dla PBT?

Aby skutecznie komunikować się ze swoimi odbiorcami, musisz używać języka, którym posługują się na co dzień. Dotyczy to zarówno stylu, jak i słownictwa.

Przed przystąpieniem do zlecenia poznajemy Twoją firmę i klientów na podstawie briefu. Pisząc tekst, stajemy się rozszerzeniem Twojego zespołu. Nasze doświadczenie w tworzeniu treści i świeże spojrzenie na działania marketingowe firmy sprawiają, że potrafimy przygotować przyciągające artykuły po polsku i w językach obcych. Pomożemy Ci nawiązać silne relacje z klientami na całym świecie.

Nie przepalaj czasu swojego zespołu na tworzenie artykułów, których nikt nie przeczyta. Zdaj się na specjalistów i skontaktuj się z nami.

Potrzebujesz porady w zakresie planowanych tłumaczeń lub technologii językowych?

Z przyjemnością doradzimy Ci, jakie narzędzia i procesy realizacji dobrać do Twojego projektu, by miał on optymalny przebieg. Zapraszamy do Podgórskiego Biura Tłumaczeń po procesjonalne wsparcie w zakresie specjalistycznych projektów językowych dla firm.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Zespół PBT

Skontaktuj się z działem sprzedaży Zespół PBT
Content writing po angielsku

Wesprzemy Twój międzynarodowy biznes, tworząc treści w języku angielskim. Przygotowujemy m.in.

 • artykuły na blogi,
 • artykuły specjalistyczne,
 • materiały marketingowe,
 • raporty biznesowe,
 • dokumentacje techniczne,
 • oferty handlowe,
 • broszury,
 • teksty na stronę internetową,,

Dostarczamy odpowiednio sformatowane i zoptymalizowane pod kątem SEO treści, które angażują międzynarodową publiczność. Inne języki, w których świadczymy usługi content writingu to:

 • hiszpański,
 • niemiecki, francuski,
 • arabski,
 • czeski,
 • słowacki,
 • węgierski,
 • szwedzki,
 • rumuński.

Sprawdź naszą pełną ofertę!

Specjalistyczny content writing

Specjalistyczny content writing wymaga doskonałej znajomości konkretnej branży. Tylko wtedy powstaje poprawny merytorycznie tekst. Profesjonalni autorzy potrafią przedstawić skomplikowaną wiedzę w przystępny sposób. Stworzone przez nich treści będą dokładne, wiarygodne i łatwe do zrozumienia, niezależnie od poziomu wiedzy fachowej odbiorców.

Podgórskie biuro tłumaczeń przygotowuje artykuły i tłumaczenia w tych branżach:
 • IT i telekomunikacja,
 • przemysł i produkcja,
 • motoryzacja, transport i logistyka,
 • budownictwo,
 • edukacja, kultura i sztuka,
 • i inne.
Content writing medyczny (medical writing)

Content writing medyczny to specjalistyczna usługa, która polega na tworzeniu profesjonalnych materiałów z dziedziny medycyny i farmacji. Treści te wymagają od autora wiedzy medycznej i znajomości procedur regulacyjnych.

Podgórskie biuro tłumaczeń współpracuje z zespołem ekspertów, którzy tworzą dokumenty dla firm medycznych i farmaceutycznych po polsku i w językach obcych. Dzięki doświadczeniu w branży piszemy zwięzłe, wolne od błędów merytorycznych czy językowych treści, gotowe do wstawienia na stronę internetową lub przygotowania do druku.

Content writing medyczny obejmuje m.in.:

 • artykuły specjalistyczne popularnonaukowe,
 • treści na strony internetowe,
 • broszury badacza,
 • ulotki informacyjne,
 • raporty,
 • prezentacje,
 • materiały edukacyjne i szkoleniowe.

Poszukujesz autora, który wykona dla Ciebie content writing medyczny? Nie ufaj przypadkowym osobom – postaw na sprawdzony zespół z doświadczeniem w tej dziedzinie.

Content writing techniczny (technical writing)

Dobra treść techniczna jasno przedstawia informacje na temat produktów, maszyn, oprogramowania lub procesów. Artykuły branżowe powinny odpowiadać na pytania użytkowników, udzielać im instrukcji i wsparcia. Tym samym zmniejszają koszty poniesione na obsługę klienta.

Słabej jakości teksty zniechęcają czytelników. Przestają oni ufać całej zawartości strony internetowej. Nie szkodź własnej firmie. Powierz content writing techniczny naszym autorom. Ich treści zapewnią Twoim klientom łatwy dostęp do potrzebnych informacji.

PBT przygotuje dla Ciebie m.in.:
 • artykuły specjalistyczne z zakresu IT i techniki,
 • treści zakładek na strony internetowe,
 • dokumentację oprogramowania i sprzętu,
 • procedury postępowania w przypadku awarii,
 • standardowe procedury operacyjne,
 • podręczniki użytkownika,
 • instrukcje obsługi,
 • przewodniki instalacyjne.

Prześlij swój tekst na adres [email protected]
lub skorzystaj z formularza bezpłatnej wyceny: wycena tłumaczenia.


Content writing – cena

Cenę zlecenia na content writing ustalamy po zapoznaniu się z tematem, materiałami referencyjnymi i technicznymi wytycznymi. Proste artykuły blogowe wymagają mniejszych nakładów czasowych niż teksty medyczne lub techniczne, do których przygotowania wymaga się znajomości branżowej technologii. Zależnie od projektu wyceniamy usługi na podstawie liczby znaków, słów, stron lub godzin pracy. W przypadku większych współprac uzgadniamy stawkę za całe zlecenie.

Przed rozpoczęciem współpracy ustalamy zakres pracy i prosimy o dostarczenie materiałów referencyjnych, jeśli są niezbędne do wykonania zlecenia. Napisz do nas w sprawie wstępnej wyceny.

Poszukujesz innych usług? Sprawdź ofertę PBT:

Jesteśmy odpowiedzialnym dostawcą usług tłumaczeniowych

Naszą współpracę z Podgórskim Biurem Tłumaczeń oceniamy bardzo pozytywnie ze względu na kompetentną obsługę klienta, zachowanie ustalonych terminów projektu, umiejętność pracy pod presją czasu, możliwość i otwartość na dodatkowe konsultacje, a także bardzo fachowo wykonane tłumaczenie.

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej

Firma Alliance Green Services Sp. z o.o. posiadająca także swoje oddziały w Luksemburgu i Rumunii, pragnie okazać swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Podgórskie Biuro Tłumaczeń. Na nasze potrzeby, biuro tłumaczeń PBT wykonuje tłumaczenia techniczne i informatyczne dotyczące m.in. przemysłu stalowego, złomowania, instalacji IPPC, urządzeń oraz technologii I programowania w tym zakresie.

Alliance Green Services

Poziom mertytoryczny tłumaczeń prawniczych, ekonomicznych oraz finansowych jest bardzo wysoki

Nazwa klienta 3

Od ponad 25 lat nasi Klienci cenią tłumaczenia PBT

Lokalnie i lojalnie

„Nie od razu Kraków zbudowano”. Wiemy, że na Twoje zaufanie musimy zapracować.

Pracujemy więc cierpliwie i lojalnie gwarantując, że tłumaczenia, które dostarczamy skutecznie docierają do lokalnych odbiorców, nawet jeśli będzie to dialekt sorani języka kurdyjskiego.

Elastyczność

W PBT każdy klient jest wart uwagi

Nie dzielimy klientów na lepszych i gorszych. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i doradzamy odpowiedni pakiet usług. Interesuje nas długofalowa współpraca.

Poufność

100%

Pełna poufność i bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas standard. Działamy według wytycznych normy ISO 27001.

Doświadczenie

1997

Rok założenia

Jesteśmy jednym z najdłużej działających biur tłumaczeń w Europie, co daje nam bezcenne doświadczenie i wiedzę, z której korzystamy na co dzień.

Zasoby

10/10

Pracujemy na ponad 50 rodzajach plików i w ponad 100 programach. Ponad 1000 naszych tłumaczy czeka na Twój tekst z jednej z ponad 15-stu branż, w jakich tłumaczymy. Wszelkie nowoczesne technologie językowe wykorzystujemy na co dzień. Wiemy, co robimy.

Oszczędność

Agencja FULL-SERVICE

Oferujemy kompletny pakiet usług, języków i technologii, terminową i sprawną obsługę dedykowanego kierownika projektu a przy tym bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i wskazania, jak zaoszczędzić. To fakty.

  Bezpłatna wycena tłumaczenia

  Rodzaj usługi

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Potrzebujesz usługi content writing?

  a nie lubisz wypełniać formularzy?

  Zadzwoń

  +48 12 444 12 50

  lub napisz

  [email protected]

  JĘZYKI

  Języki bliskowschodnie

  Języki bliskowschodnie

  Chcesz dotrzeć do odbiorców z Bliskiego Wschodu? Podgórskie Biuro Tłumaczeń dostarcza wysokiej jakości tłumaczenia różnorodnych języków bliskowschodnich. Dowiedz się szczegółów.

  Więcej
  Języki europejskie

  Języki europejskie

  Od grupy języka docelowego zależy ostateczna wycena projektu tłumaczeniowego. Zobacz, jakie języki zachodnioeuropejskie, skandynawskie oraz środkowo – i wschodnioeuropejskie przetłumaczy dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Języki pozaeuropejskie

  Języki pozaeuropejskie

  Z Podgórskim Biurem Tłumaczeń Twoje słowa dotrą aż na koniec świata! Zobacz, jakie języki Azji, Afryki czy Ameryki Łacińskiej przełoży dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Język obcy

  Język obcy

  Im bardziej bezpośredni jest przekład, tym jest dokładniejszy. W Podgórskim Biurze Tłumaczeń zamówisz tłumaczenie z j. obcego na j. obcy, nawet w najbardziej nietypowej kombinacji.

  Więcej

  JAKOŚĆ

  Sprawdzeni fachowcy. Wiedza i doświadczenie.
  Wspólny cel: Twój cel. Tak działa Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  REFERENCJE

  Jesteśmy dumni z zaufania naszych Klientów.
  Przeczytaj, co o naszych tłumaczeniach mówią przedstawiciele różnych branż.

  SPECJALIZACJE

  PROCES REALIZACJI

  1

  BEZPŁATNA WYCENA TŁUMACZENIA

  2

  AKCEPTACJA

  oferty i terminu lub ich modyfikacja wg. Twoich potrzeb

  3

  REALIZACJA USŁUGI

  przez dedykowany zespół lingwistów wraz z kontrolą jakości

  4

  …I GOTOWE!

  Profesjonalne tłumaczenie trafia do Ciebie zawsze na czas

  5

  KOLEJNE ZLECENIE

  Tak, tak! 98% naszych klientów zostaje z nami na stałe. 🙂

  Bądźmy w kontakcie

  PBT Podgórskie Biuro Tłumaczeń
  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  Spółka Jawna

  Pon.-Pt.: 9.00-16.00

  ul. Kielecka 29B
  31-523 Kraków

  NIP: 6751750667

  REGON: 388838797

  KRS: 0000898849