Tłumaczenia instrukcji obsługi i katalogów

Katalogi i instrukcje – tłumaczenia

Wkraczasz ze swoją ofertą na nowe rynki? Bierzesz udział w targach zagranicznych, gdzie zaprezentujesz swoje usługi? Oprócz odpowiedniej analizy rynku zadbaj również o profesjonalne tłumaczenie materiałów marketingowych i produktowych.

Udostępnienie produktów lub usług za granicą automatycznie nie sprawi, że staną się one atrakcyjne dla międzynarodowych klientów. Aby osiągnąć sukces, musisz podjąć szereg działań reklamowych. Zainwestuj w tłumaczenie katalogów i instrukcji obsługi maszyn.

Katalog czy ulotka to Twoja wizytówka – taki dokument przedstawia Twoją ofertę w jasny sposób. Pomaga także zbudować zaufanie i wiarygodność marki. Tłumaczenie instrukcji obsługi zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania Twoich produktów.

Niezależnie od branży, w której działasz – czy to elektronika, sprzęt AGD, motoryzacja, sprzęt medyczny czy rekrutacja pracowników zagranicznych – profesjonalny przekład pozwoli Ci się przedstawić w dobrym świetle.

W naszym biurze tłumaczeń oferujemy usługi, które pomogą Twojej marce zaistnieć na globalnym rynku. Sprawdź, jak możemy przyczynić się do rozwoju Twojego biznesu.

Tłumaczenia katalogów na języki obce

Katalog to najczęściej pierwszy kontakt potencjalnego klienta z Twoją ofertą. To szansa na wywarcie pozytywnego pierwszego wrażenia. Jeśli tłumaczenie treści marketingowych nie będzie zachęcające, zniechęcisz szybko czytelnika i zaszkodzisz wizerunkowi Twojej marki. Stracisz szansę na zdobycie nowego klienta i zawarcie transakcji. Zainwestuj w jakość!

Profesjonalne tłumaczenie katalogów zapewnia, że opisy produktów i specyfikacja techniczna zostanie przedstawiona w zrozumiały sposób. USP (wyjątkowe cechy produktu odróżniające go od konkurencji) zostają przedstawione atrakcyjnie, aby zainteresować konsumentów.

Katalogi – tłumaczenia

Dzięki tłumaczeniu katalogów Twoi klienci z różnych krajów będą mogli łatwo zrozumieć, co oferujesz, i dlaczego warto wybrać właśnie Twoje produkty czy usługi. Dbamy o to, aby tłumaczenia marketingowe zostały odpowiednio zlokalizowane, czyli odpowiadały specyfice rynku i klienta docelowego.

Oferujemy m.in. tłumaczenia katalogów:

 • produktów spożywczych,
 • elektroniki użytkowej,
 • odzieży i akcesoriów,
 • sprzętu AGD,
 • mebli i wyposażenia wnętrz,
 • sprzętu medycznego,
 • kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych,
 • narzędzi i sprzętu budowlanego,
 • zabawek i gier,
 • sprzętu sportowego i rekreacyjnego,
 • motoryzacyjne (części i akcesoria),
 • biżuterii i zegarków,
 • produktów dla zwierząt domowych,
 • ogrodnicze,
 • turystyczne i podróżnicze
 • i inne.

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy – skorzystaj z usług tłumaczenia katalogów świadczonych przez PBT.

Potrzebujesz porady w zakresie planowanych tłumaczeń lub technologii językowych?

Z przyjemnością doradzimy Ci, jakie narzędzia i procesy realizacji dobrać do Twojego projektu, by miał on optymalny przebieg. Zapraszamy do Podgórskiego Biura Tłumaczeń po procesjonalne wsparcie w zakresie specjalistycznych projektów językowych dla firm.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Zespół PBT

Skontaktuj się z działem sprzedaży Zespół PBT
Tłumaczenie instrukcji na języki obce

Tłumaczenie instrukcji z języka polskiego wymaga dostosowania ważnych informacji do międzynarodowego odbiorcy. Wyobraź sobie, że masz fenomenalny produkt, który jednak wymaga zgłębienia wszystkich funkcji, aby mógł być w pełni wykorzystany. Klient poczuje się zawiedziony, jeśli podczas zakupu dołączysz instrukcję w niezrozumiałym dla niego języku.

Skorzystaj z tłumaczenia instrukcji wykonanego przez PBT. Przygotujemy podstawowy opis działania produktu, specyfikację techniczną szczegółowe instrukcje użytkowania i wykaz środków bezpieczeństwa w interesującym Cię języku. Dzięki temu Twoi klienci poczują satysfakcję, w pełni wykorzystując produkty.

Nieprawidłowo przetłumaczona instrukcja może prowadzić do nieprawidłowego użytkowania produktu, co stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia klientów. Dlatego nasze tłumaczenia są wykonywane przez doświadczonych specjalistów, którzy rozumieją specyfikę branży i techniczną stronę produktów.

Tłumaczenia instrukcji maszyn

Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 21 października 2008 r. w sprawie wymagań dla maszyn określa obowiązki producenta przed wprowadzeniem maszyny do obrotu. Zgodnie z tym dokumentem sprzęt powinien zawierać deklarację zgodności Wspólnoty Europejskiej, dokumentację techniczną oraz instrukcję obsługi i konserwacji.

Instrukcje obsługi i konserwacji powinny zostać wykonane w co najmniej jednym z oficjalnych języków Unii Europejskiej. Dobrą praktyką jest dostarczenie dokumentu po angielsku, niemiecku i francusku oraz w języku kraju, w którym urządzenie zostanie sprzedane.

Instrukcje – tłumaczenia

Dbamy o to, aby przekład instrukcji i tekstów technicznych był precyzyjny i zrozumiały dla użytkowników. To jeden z rodzajów tłumaczeń, które przekładają się na lepsze doświadczenia klientów i budują zaufanie do Twojej marki.

Tłumaczymy m.in. instrukcje:

 • obsługi sprzętu elektronicznego,
 • montażu mebli,
 • użytkowania sprzętu AGD,
 • bezpieczeństwa produktów,
 • obsługi narzędzi,
 • medyczne i farmaceutyczne,
 • kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych,
 • oprogramowania i aplikacji,
 • gier i zabawek,
 • urządzeń sportowych i fitness,
 • samochodowe i motoryzacyjne,
 • sprzętu fotograficznego i kamer,
 • systemów bezpieczeństwa i alarmów
 • i inne.

Skorzystaj z naszych usług, aby Twoje instrukcje były doskonale zrozumiałe dla każdego, kto z nich korzysta.

Tłumaczenie katalogów i instrukcji na angielski

Tłumaczenie katalogów i instrukcji na język angielski to tylko niektóre z usług PBT, które pozwolą Twojej firmie rozwinąć się na nowych rynkach. Przekład na angielski jest bezpiecznym rozwiązaniem, ponieważ umożliwia dotarcie do szerokiego grona odbiorców, często jednak nie wystarczy.

Dlatego oferujemy również tłumaczenia techniczne i marketingowe na inne języki, oprócz języka angielskiego, np. niemiecki, francuski, hiszpański, ukraiński, chiński, włoski, rosyjski i wiele innych. Dzięki temu Twoje materiały staną się zrozumiałe dla klientów, niezależnie od języka, którym porozumiewają się oni na co dzień.

Instrukcje i katalogi – tłumaczenie cena

Podczas tłumaczenia zależy nam przede wszystkim na jakości i dokładności. Nasze ceny zależą m.in. od języka, w którym pracujemy, wielkości zlecenia i obecności specjalistycznej terminologii. Aby dostać indywidualną wycenę projektu, wypełnij formularz na naszej stronie.

Zbuduj profesjonalny wizerunek w oczach klientów. Zainwestuj w profesjonalne tłumaczenia. Zapraszamy do kontaktu!Prześlij swój tekst na adres [email protected]
lub skorzystaj z formularza bezpłatnej wyceny: wycena tłumaczenia.W PBT przetłumaczysz nie tylko instrukcje, ale również:

Jesteśmy odpowiedzialnym dostawcą usług tłumaczeniowych

Naszą współpracę z Podgórskim Biurem Tłumaczeń oceniamy bardzo pozytywnie ze względu na kompetentną obsługę klienta, zachowanie ustalonych terminów projektu, umiejętność pracy pod presją czasu, możliwość i otwartość na dodatkowe konsultacje, a także bardzo fachowo wykonane tłumaczenie.

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej

Firma Alliance Green Services Sp. z o.o. posiadająca także swoje oddziały w Luksemburgu i Rumunii, pragnie okazać swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Podgórskie Biuro Tłumaczeń. Na nasze potrzeby, biuro tłumaczeń PBT wykonuje tłumaczenia techniczne i informatyczne dotyczące m.in. przemysłu stalowego, złomowania, instalacji IPPC, urządzeń oraz technologii I programowania w tym zakresie.

Alliance Green Services

Poziom mertytoryczny tłumaczeń prawniczych, ekonomicznych oraz finansowych jest bardzo wysoki

Nazwa klienta 3

Od ponad 25 lat nasi Klienci cenią tłumaczenia PBT

Lokalnie i lojalnie

„Nie od razu Kraków zbudowano”. Wiemy, że na Twoje zaufanie musimy zapracować.

Pracujemy więc cierpliwie i lojalnie gwarantując, że tłumaczenia, które dostarczamy skutecznie docierają do lokalnych odbiorców, nawet jeśli będzie to dialekt sorani języka kurdyjskiego.

Elastyczność

W PBT każdy klient jest wart uwagi

Nie dzielimy klientów na lepszych i gorszych. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i doradzamy odpowiedni pakiet usług. Interesuje nas długofalowa współpraca.

Poufność

100%

Pełna poufność i bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas standard. Działamy według wytycznych normy ISO 27001.

Doświadczenie

1997

Rok założenia

Jesteśmy jednym z najdłużej działających biur tłumaczeń w Europie, co daje nam bezcenne doświadczenie i wiedzę, z której korzystamy na co dzień.

Zasoby

10/10

Pracujemy na ponad 50 rodzajach plików i w ponad 100 programach. Ponad 1000 naszych tłumaczy czeka na Twój tekst z jednej z ponad 15-stu branż, w jakich tłumaczymy. Wszelkie nowoczesne technologie językowe wykorzystujemy na co dzień. Wiemy, co robimy.

Oszczędność

Agencja FULL-SERVICE

Oferujemy kompletny pakiet usług, języków i technologii, terminową i sprawną obsługę dedykowanego kierownika projektu a przy tym bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i wskazania, jak zaoszczędzić. To fakty.

  Bezpłatna wycena tłumaczenia

  Rodzaj usługi

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Potrzebujesz tłumaczenia katalogu/instrukcji?

  a nie lubisz wypełniać formularzy?

  Zadzwoń

  +48 12 444 12 50

  lub napisz

  [email protected]

  JĘZYKI

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Chcesz dotrzeć do odbiorców z Bliskiego Wschodu? Podgórskie Biuro Tłumaczeń dostarcza wysokiej jakości tłumaczenia różnorodnych języków bliskowschodnich. Dowiedz się szczegółów.

  Więcej
  Tłumaczenie języki europejskie

  Tłumaczenie języki europejskie

  Od grupy języka docelowego zależy ostateczna wycena projektu tłumaczeniowego. Zobacz, jakie języki zachodnioeuropejskie, skandynawskie oraz środkowo – i wschodnioeuropejskie przetłumaczy dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Z Podgórskim Biurem Tłumaczeń Twoje słowa dotrą aż na koniec świata! Zobacz, jakie języki Azji, Afryki czy Ameryki Łacińskiej przełoży dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Im bardziej bezpośredni jest przekład, tym jest dokładniejszy. W Podgórskim Biurze Tłumaczeń zamówisz tłumaczenie z j. obcego na j. obcy, nawet w najbardziej nietypowej kombinacji.

  Więcej

  JAKOŚĆ

  Sprawdzeni fachowcy. Wiedza i doświadczenie.
  Wspólny cel: Twój cel. Tak działa Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  REFERENCJE

  Jesteśmy dumni z zaufania naszych Klientów.
  Przeczytaj, co o naszych tłumaczeniach mówią przedstawiciele różnych branż.

  PROCES REALIZACJI

  1

  BEZPŁATNA WYCENA TŁUMACZENIA

  2

  AKCEPTACJA

  oferty i terminu lub ich modyfikacja wg. Twoich potrzeb

  3

  REALIZACJA USŁUGI

  przez dedykowany zespół lingwistów wraz z kontrolą jakości

  4

  …I GOTOWE!

  Profesjonalne tłumaczenie trafia do Ciebie zawsze na czas

  5

  KOLEJNE ZLECENIE

  Tak, tak! 98% naszych klientów zostaje z nami na stałe. 🙂

  Bądźmy w kontakcie

  PBT Podgórskie Biuro Tłumaczeń

  Pon.-Pt.: 9.00-17.00

  ul. Sereno Fenn’a 6 lok. 14
  31-143 Kraków

  NIP: 6772353115

  REGON: 121429850