Korekta Native Speakera

Korekta native speakera – gwarancja poprawnych tłumaczeń i tekstów

Zleciłeś wykonanie tłumaczenia tekstu swoim pracownikom i obawiasz się o jego poprawność? Nie ryzykuj przesłania wątpliwej jakości treści do swoich klientów. Korekta native speakera wyklucza błędy gramatyczne i stylistyczne oraz wszelkie niezręczne sformułowania w danym języku.

Naturalne brzmienie i autentyczność dokumentu są możliwe do uzyskania tylko dzięki pracy native speakera. Ta specjalistyczna usługa polega na dokładnym przeglądzie i poprawie tekstów przez rodzimych użytkowników języka docelowego.

Zadbaj, aby Twoje tłumaczenie przekazywało tę samą treść, co oryginał. Powierz je Podgórskiemu Biuru Tłumaczeń. Oprócz korekty przeprowadzamy również szczegółową redakcję i weryfikację tekstu.

Korekta native speakera dla firm

Nie rezygnuj z korekty, jeśli pracujesz w międzynarodowym środowisku. Profesjonalna komunikacja wymaga zastosowania perfekcyjnie dobranego stylu w języku docelowym. Pomyłki na tym polu mogą kosztować Twoją firmę utratę reputacji, zaufania klientów, a nawet realnych zysków. Korekta native speakera pozwoli ich uniknąć. Wypełnij formularz kontaktowy, aby dowiedzieć się więcej.Prześlij swój tekst na adres [email protected]
lub skorzystaj z formularza bezpłatnej wyceny: wycena tłumaczenia.Na czym polega korekta native speakera?

Po korekcie native speakera tekst będzie brzmiał naturalnie. Specjalista skupia się nie tylko na gramatyce, ortografii i interpunkcji, ale przede wszystkim na stylu. Rodzimi użytkownicy są wyczuleni na błędnie zastosowane struktury i związki frazeologiczne. Korektor upewnia się, że treść brzmi dokładnie tak, jakby napisał ją native speaker.

Usługę korekty najczęściej stosujemy w przypadku:

 • tekstów marketingowych,
 • dokumentów biznesowych,
 • materiałów edukacyjnych,
 • literatury.

Użyty język wpływa na ich odbiór i oddziałuje na czytelników.

Różnica między zwykłą korektą a korektą wykonaną przez native speakera leży przede wszystkim w zakresie edycji. Standardowa korekta skupia się głównie na gramatyce i ortografii, podczas gdy rodzimy użytkownik języka poprawia płynność i autentyczność tekstu.

Zadbaj o profesjonalne brzmienie wszelkiego rodzaju treści – skorzystaj z korekty native speakera z Podgórskiego Biura Tłumaczeń.

Kiedy warto skorzystać z korekty native speakera?

Korekta wykonana przez native speakera gwarantuje, że tekst jest dopasowany do grona odbiorców. Przemawia ich językiem i brzmi autentycznie. Pomaga budować profesjonalny wizerunek marki i skutecznie docierać do potencjalnych klientów.

Na korekcie skorzystają:
 • autorzy publikacji w językach obcych,
 • tłumacze,
 • instytucje publiczne,
 • naukowcy i badacze,
 • marketerzy i copywriterzy,
 • twórcy cyfrowi i blogerzy,
 • międzynarodowe firmy.

Teksty, które warto oddać do korekty native speakerowi:

 • broszury, ulotki, strony internetowe, posty w mediach społecznościowych;
 • komunikaty prasowe, prezentacje, materiały szkoleniowe;
 • artykuły i publikacje naukowe;
 • podręczniki, materiały dydaktyczne, kursy online;
 • artykuły blogowe, scenariusze do filmów i programów telewizyjnych;
 • listy, e-maile, zaproszenia;
 • książki, opowiadania i scenariusze teatralne.

Nie jesteś pewien, czy korekta native speakera jest niezbędna w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami – wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Tłumaczenie z korektą native speakera online

Po wykonaniu przekładu na język obcy przez tłumacza specjalizującego się w Twojej branży przekazujemy projekt native speakerowi, który dokładnie przeanalizuje tekst. Skupia się na poprawności gramatycznej i ortograficznej, stylu, tonie i kontekście kulturowym. Naniesie poprawki i sugestie wraz z komentarzem, jeśli będzie to potrzebne. Dzięki temu łatwo zrozumiesz i zaakceptujesz zmiany.

Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów. Wyróżniają się oni specjalistyczną wiedzą w wielu branżach, m.in.:

Każdy korektor ma odpowiednie kwalifikacje lingwistyczne, uzupełnione o wykształcenie branżowe lub doświadczenie branżowe. Dzięki temu zapewniamy wysoką jakość.

Potrzebujesz porady w zakresie planowanych tłumaczeń lub technologii językowych?

Z przyjemnością doradzimy Ci, jakie narzędzia i procesy realizacji dobrać do Twojego projektu, by miał on optymalny przebieg. Zapraszamy do Podgórskiego Biura Tłumaczeń po procesjonalne wsparcie w zakresie specjalistycznych projektów językowych dla firm.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Zespół PBT

Skontaktuj się z działem sprzedaży Zespół PBT
Korekta native speakera – angielski

Angielski to najczęściej używany język w międzynarodowych firmach. Jego dobra znajomość nie czyni jednak z Twojego pracownika tłumacza. Wszechobecność angielskiego ma drugą stronę medalu – osoba nieznająca kultury danego kraju może przez przypadek zastosować wyrażenia pochodzące z amerykańskiego angielskiego w tekście skierowanym do Brytyjczyków. Native speaker wyłapie każdy taki przypadek i zastąpi go odpowiednim zwrotem.

Korekta native speakera – niemiecki

Niemiecki słynie ze skomplikowanej gramatyki. Nawet tłumacz doskonale znający język może popełnić błąd w zastosowaniu rodzajników czy przypadków. Native speaker, dzięki swojej intuicyjnej znajomości języka, potrafi wyłapać i skorygować błędy, które mogłyby umknąć obcojęzycznym korektorom. Zwróci on również uwagę, czy przysłowia i idiomy zostały użyte w odpowiedni sposób.

Przetłumaczyłeś tekst marketingowy na język, który nie jest Twoim językiem ojczystym – francuski, włoski lub norweski?

Chcesz się upewnić, że nie ma w nim książkowych błędów i nie brzmi on po prostu „sztywno”? Skontaktuj się z nami – przekażemy projekt doświadczonemu native speakerowi danego języka.

Korekta native speakera – koszt

Koszt korekty wykonanej przez native speakera różni się w zależności od objętości tekstu, terminu oddania zlecenia i specjalizacji. Usługa wyceniana jest na podstawie liczby stron z uwzględnieniem stopnia trudności tekstu. Na ostateczną cenę wpływa również popularność języka – korekta w mniej powszechnie używanych językach kosztuje nieco więcej z uwagi na mniejszą dostępność wykwalifikowanych native speakerów.

Korekta native speakera pozwala poprawić brzmienie końcowego dokumentu. Zadbaj o swoją komunikację z Podgórskim Biurem Tłumaczeń.

W Podgórskim Biurze Tłumaczeń świadczymy również usługi:

Jesteśmy odpowiedzialnym dostawcą usług tłumaczeniowych

Naszą współpracę z Podgórskim Biurem Tłumaczeń oceniamy bardzo pozytywnie ze względu na kompetentną obsługę klienta, zachowanie ustalonych terminów projektu, umiejętność pracy pod presją czasu, możliwość i otwartość na dodatkowe konsultacje, a także bardzo fachowo wykonane tłumaczenie.

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej

Firma Alliance Green Services Sp. z o.o. posiadająca także swoje oddziały w Luksemburgu i Rumunii, pragnie okazać swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Podgórskie Biuro Tłumaczeń. Na nasze potrzeby, biuro tłumaczeń PBT wykonuje tłumaczenia techniczne i informatyczne dotyczące m.in. przemysłu stalowego, złomowania, instalacji IPPC, urządzeń oraz technologii I programowania w tym zakresie.

Alliance Green Services

Poziom mertytoryczny tłumaczeń prawniczych, ekonomicznych oraz finansowych jest bardzo wysoki

Nazwa klienta 3

Od ponad 25 lat nasi Klienci cenią tłumaczenia PBT

Lokalnie i lojalnie

„Nie od razu Kraków zbudowano”. Wiemy, że na Twoje zaufanie musimy zapracować.

Pracujemy więc cierpliwie i lojalnie gwarantując, że tłumaczenia, które dostarczamy skutecznie docierają do lokalnych odbiorców, nawet jeśli będzie to dialekt sorani języka kurdyjskiego.

Elastyczność

W PBT każdy klient jest wart uwagi

Nie dzielimy klientów na lepszych i gorszych. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i doradzamy odpowiedni pakiet usług. Interesuje nas długofalowa współpraca.

Poufność

100%

Pełna poufność i bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas standard. Działamy według wytycznych normy ISO 27001.

Doświadczenie

1997

Rok założenia

Jesteśmy jednym z najdłużej działających biur tłumaczeń w Europie, co daje nam bezcenne doświadczenie i wiedzę, z której korzystamy na co dzień.

Zasoby

10/10

Pracujemy na ponad 50 rodzajach plików i w ponad 100 programach. Ponad 1000 naszych tłumaczy czeka na Twój tekst z jednej z ponad 15-stu branż, w jakich tłumaczymy. Wszelkie nowoczesne technologie językowe wykorzystujemy na co dzień. Wiemy, co robimy.

Oszczędność

Agencja FULL-SERVICE

Oferujemy kompletny pakiet usług, języków i technologii, terminową i sprawną obsługę dedykowanego kierownika projektu a przy tym bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i wskazania, jak zaoszczędzić. To fakty.

  Bezpłatna wycena tłumaczenia

  Rodzaj usługi

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Potrzebujesz korekta Native Speakera?

  a nie lubisz wypełniać formularzy?

  Zadzwoń

  +48 12 444 12 50

  lub napisz

  [email protected]

  JĘZYKI

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Chcesz dotrzeć do odbiorców z Bliskiego Wschodu? Podgórskie Biuro Tłumaczeń dostarcza wysokiej jakości tłumaczenia różnorodnych języków bliskowschodnich. Dowiedz się szczegółów.

  Więcej
  Tłumaczenie języki europejskie

  Tłumaczenie języki europejskie

  Od grupy języka docelowego zależy ostateczna wycena projektu tłumaczeniowego. Zobacz, jakie języki zachodnioeuropejskie, skandynawskie oraz środkowo – i wschodnioeuropejskie przetłumaczy dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Z Podgórskim Biurem Tłumaczeń Twoje słowa dotrą aż na koniec świata! Zobacz, jakie języki Azji, Afryki czy Ameryki Łacińskiej przełoży dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Im bardziej bezpośredni jest przekład, tym jest dokładniejszy. W Podgórskim Biurze Tłumaczeń zamówisz tłumaczenie z j. obcego na j. obcy, nawet w najbardziej nietypowej kombinacji.

  Więcej

  JAKOŚĆ

  Sprawdzeni fachowcy. Wiedza i doświadczenie.
  Wspólny cel: Twój cel. Tak działa Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  REFERENCJE

  Jesteśmy dumni z zaufania naszych Klientów.
  Przeczytaj, co o naszych tłumaczeniach mówią przedstawiciele różnych branż.

  SPECJALIZACJE

  PROCES REALIZACJI

  1

  BEZPŁATNA WYCENA TŁUMACZENIA

  2

  AKCEPTACJA

  oferty i terminu lub ich modyfikacja wg. Twoich potrzeb

  3

  REALIZACJA USŁUGI

  przez dedykowany zespół lingwistów wraz z kontrolą jakości

  4

  …I GOTOWE!

  Profesjonalne tłumaczenie trafia do Ciebie zawsze na czas

  5

  KOLEJNE ZLECENIE

  Tak, tak! 98% naszych klientów zostaje z nami na stałe. 🙂

  Bądźmy w kontakcie

  PBT Podgórskie Biuro Tłumaczeń

  Pon.-Pt.: 9.00-17.00

  ul. Sereno Fenn’a 6 lok. 14
  31-143 Kraków

  NIP: 6772353115

  REGON: 121429850