Języki pozaeuropejskie

 
Tłumaczenia pisemne i ustne - języki pozaeuropejskie
Tłumaczenie to nie tylko słowa! Każdy adept translatorskiej sztuki wie, że jego zadanie nie kończy się wraz z przekodowaniem jakiegoś słowa na jego odpowiednik w innym języku. Jest wręcz przeciwnie: odkodowanie i ponowne zakodowanie informacji to dopiero początek! Dla zespołu agencji tłumaczeń PBT tłumaczenie oznacza przede wszystkim komunikację międzykulturową. Jesteśmy dla Ciebie, by na co dzień zmniejszać bariery i przekraczać granice! W czasach globalizacji świat staje się wielobiegunowy. Chcesz go lepiej poznać? Podgórskie Biuro Tłumaczeń będzie Twoim przewodnikiem. Oprócz specjalistycznych tłumaczeń z angielskiego i różnorodnych języków europejskich, realizujemy tłumaczenie ustne i pisemne w kilkunastu dziedzinach z języków obszarów pozaeuropejskich: Ameryki Łacińskiej, Azji, czy Afryki.
Usługi tłumaczenia z języków pozaeuropejskich – tradycja, siła, różnorodność
Chcesz zdobywać nowe, rozwijające się rynki dla Twoich produktów? Planujesz wyjazd na wymianę studencką? Jesteś importerem, właścicielem szkoły językowej lub pracujesz w organizacji III sektora? A może organizujesz festiwale? Zgłoś się do nas! W agencji tłumaczeń PBT realizujemy różnorodne zlecenia translatorskie z języków pozaeuropejskich: japońskiego, tajskiego, hindi, czy południowoamerykańskich dialektów hiszpańskiego i portugalskiego. Tłumaczymy z angielskiego i na angielski, z polskiego i odwrotnie, a także w ramach nietypowych kombinacji językowych. Pracujemy metodą projektu. Wśród naszych tłumaczy, czy weryfikatorów zawsze są native speakerzy, którzy w sposób kompleksowy zadbają o poprawność i naturalność Twojego przekładu, pamiętając o lokalizacji w kontekście kulturowym. Języki pozaeuropejskie to nie tylko obcy nam alfabet. To klucz do gospodarki, a jednocześnie przebogatej kultury! Z Podgórskim Biurem Tłumaczeń odkryjesz świat nowych technologii, umocnisz biznesową wiarygodność, zdobędziesz prestiżowe zamówienia, zasmakujesz nieznanej kuchni, poznasz nowych ludzi, wspaniałą architekturę i dziewiczą przyrodę. Sprawdź naszą ofertę tłumaczenia i lokalizacji w językach pozaeuropejskich Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej!Podgórskie Biuro Tłumaczeń – usługi tłumaczeniowe z języków pozaeuropejskichAgencja Podgórskie Biuro Tłumaczeń oferuje wysokiej jakości usługi tłumaczenia, lokalizacji i/lub składu do druku: Pokonuj kulturowe bariery z agencją tłumaczeń PBT! Wypełnij nasz formularz bezpłatnej wyceny. Jeśli masz pytania, napisz do nas już teraz: [email protected].
Języki pozaeuropejskie – bądź bliżej świata z agencją tłumaczeniową PBT
Z naszymi tłumaczeniami urzeczywistnią się Twoje plany. Dotarcie do kontrahentów, odbiorców, instytucji partnerskich i przyjaciół ze wszystkich kontynentów nigdy nie było tak proste! Coraz częściej słyszymy, że w dzisiejszym świecie znajomość języka angielskiego otwiera wszystkie drzwi. Podgórskie Biuro Tłumaczeń pomoże Ci jednocześnie zgłębić to, co się za nimi kryje! Nasi doświadczeni fachowcy są przekonani, że każdy język to swego rodzaju lustro, w którym odbija się sposób widzenia rzeczywistości przez jego użytkowników. Dlatego, przygotowując nasze tłumaczenia w językach pozaeuropejskich, łączymy wiedzę dziedzinową i lingwistyczną ze znajomością kultur docelowych: historii, religii, zwyczajów i obyczajów, rytuałów, czy kontekstu społecznego. By zbliżyć się do człowieka, trzeba przejść przez bramę języka – zrozumieć sposób myślenia, wartości, komunikację niewerbalną, kulturę organizacyjną, sposoby spędzania wolnego czasu. Tłumaczenie kulturemów to nasza specjalność! Już dziś sprawdź nasze referencje i wybierz zaufanego partnera – specjalistę od tłumaczeń z języków Afryki, Azji i Pacyfiku oraz Ameryki Południowej.
Języki pozaeuropejskie tłumaczone przez biuro tłumaczeń PBT:

Bądźmy w kontakcie

PBT Podgórskie Biuro Tłumaczeń
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Jawna

Pon.-Pt.: 9.00-16.00

ul. Kielecka 29B
31-523 Kraków

NIP: 6751750667

REGON: 388838797

KRS: 0000898849