Korekta Native Speaker'a angielski

Przygotowałeś artykuł naukowy po angielsku ale potrzebujesz go sprawdzić i otrzymać certyfikat korekty Native Speaker’a? Stworzyłeś prezentację po angielsku dla klienta lub napisałeś tekst w języku angielskim na swoją stronę internetową? Zleciłeś wykonałeś tłumaczenia broszurki informacyjnej ale nie jesteś pewny jej poprawności?

Korekta native speakera pomoże Ci się upewnić, że tekst jest poprawny, zrozumiały i brzmi naturalnie dla użytkowników danego języka. Podniesie poziom tekstu na w pełni profesjonalny.

Jak dużą różnicę może zrobić korekta tekstu dokonana przez native speakera angielskiego – Brytyjczyka, Amerykanina, Kanadyjczyka, Australijczyka? Poprawny język w Twoich dokumentach to nie tylko kwestia estetyki, ale również budowania wizerunku. Materiały, za pomocą których komunikujesz się z klientami i kontrahentami, powinny być wolne od błędów.

Błędy językowe lub niezręczne sformułowania odwracają uwagę od przekazu i osłabiają postrzeganie Twojej firmy czy instytucji. Korekta dokonana przez native speakera znacząco podnosi jakość tekstów.

Specjalista nie tylko poprawi błędy językowe, ale również dopracuje styl i ton, aby tekst brzmiał naturalnie i przekonująco.Prześlij swój tekst na adres [email protected]
lub skorzystaj z formularza bezpłatnej wyceny: wycena tłumaczenia.Zadbaj o swoją komunikację z PBT, wypełnij formularz kontaktowy.

Korekta native speakera w języku angielskim – kiedy warto?

Kiedy warto zwrócić się o pomoc do native speakera w korekcie Twoich tekstów? Zawsze wtedy, gdy chcesz, aby Twój tekst brzmiał naturalnie i profesjonalnie w języku angielskim.

Korekta dokumentów biznesowych i książek

W wielu przypadkach korekta native speakera jest nie tylko pożądana, ale wręcz niezbędna. Gdy przygotowujesz dokumenty biznesowe, takie jak raporty, oferty, umowy czy prezentacje, chcesz, aby materiały świadczyły o Twoim profesjonalizmie. Jeśli wydajesz książkę czy inną publikację zwartą, to etap redakcji językowej jest wręcz immanentny. Korekta native speakera to obowiązkowy punkt przed wydrukiem czy publikacją w formie e-booka. Błędy językowe lub niezgrabny styl obniżają wiarygodność Twojej firmy czy dzieła w oczach partnerów międzynarodowych.

Korekta treści marketingowych

W przypadku treści marketingowych i reklamowych – broszur, stron internetowych i postów w mediach społecznościowych, atrakcyjność językowa odgrywa ogromną rolę. Zależy Ci na skutecznym przekazie? Native speaker pomoże Ci ubrać Twoje przesłanie w słowa, które wyróżnią je na tle konkurencji.

Slogany reklamowe, nagłówki, newsy, posty na social media (Facebook, LinkedIn, Instagram, X – dawniej Twitter, TikTok i in.) – one także muszą brzmieć chwytliwie. Tylko wsparcie rodzimego użytkownika danego języka pozwoli Ci skutecznie dotrzeć do odbiorców w języku angielskim.

Korekta artykułów naukowych

Jeśli jesteś naukowcem publikującym artykuły naukowe w języku angielskim, z pewnością wiesz, jak ważne jest użycie rejestru właściwego dla publikacji naukowych. Korekta wykonana przez native speakera zapewni, że Twoje prace będą brzmiały w pełni naukowo dla czytelników.

CV po angielsku – korekta

Native speakerowi warto powierzyć również dokumenty aplikacyjne – listy motywacyjne lub CV. Dzięki temu wywrzesz najlepsze wrażenie na potencjalnym pracodawcy.

Szukasz wysokiej jakości korekty, która podniesie poziom Twoich tekstów? Odezwij się do nas!


Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij pliki do wyceny, żebyśmy mogli zacząć działać.


Korekta native speakera – specjalizacje

Nasi korektorzy-native speakerzy najczęściej pracują nad tekstami z tych branż:

 • artykuły naukowe,
 • biznes i finanse,
 • marketing,
 • strony internetowe i treści cyfrowe,
 • książki i inne publikacje,
 • medycyna i farmacja,
 • technologia i informatyka,
 • prawo,
 • edukacja i nauki humanistyczne,
 • inżynieria i nauki ścisłe,
 • turystyka i podróże,
 • kultura i sztuka
 • i inne.

Dlaczego warto zainwestować w korektę native speakera po angielsku?

Perfekcyjny język angielski w Twoich tekstach zwiększa profesjonalizm i poprawia ich zrozumiałość. Korekta dokonana przez native speakera to gwarancja, że Twoje materiały będą brzmiały naturalnie i zostaną odpowiednio odebrane przez międzynarodową publiczność.

Nie chodzi tylko o gramatykę – native speaker rozumie doskonale kontekst kulturowy. Ma to szczególne znaczenie w tłumaczeniach marketingowych. Odpowiednie przekazanie tonu, humoru i stylistyki decyduje o sukcesie komunikatu. Native speaker pomoże Ci uniknąć kulturowych wpadek i zadba, aby Twoje przesłanie było przekonujące.

Tłumaczenia dokonane przez osoby niebędące native speakerami mogą być technicznie poprawne, ale brak im naturalnego brzmienia. Dzięki korekcie native speakera tekst staje się bardziej przystępny dla odbiorcy.

Jeśli chcesz, aby Twoje teksty brzmiały naturalnie skorzystaj z usług profesjonalnych korektorów-native speakerów języka angielskiego. Zapytaj nas o szczegóły.

Potrzebujesz porady w zakresie planowanych tłumaczeń lub technologii językowych?

Z przyjemnością doradzimy Ci, jakie narzędzia i procesy realizacji dobrać do Twojego projektu, by miał on optymalny przebieg. Zapraszamy do Podgórskiego Biura Tłumaczeń po procesjonalne wsparcie w zakresie specjalistycznych projektów językowych dla firm.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Zespół PBT

Skontaktuj się z działem sprzedaży Zespół PBT
Jak wygląda korekta native speakera w języku angielskim?

Korekta native speakera to kompleksowy proces, który obejmuje analizę dokumentu i dopasowanie języka do docelowego rejestru właściwego dla danego typu dokumentu. To znacznie wykracza poza sprawdzenie poprawności gramatycznej czy ortograficznej.
Korektor ocenia kontekst, styl i cel dokumentu, aby zrozumieć przesłanie i intencje autora. To pozwala mu ocenić, czy styl i ton są odpowiednie dla docelowego odbiorcy.

Korektor poprawia błędy gramatyczne, ortograficzne i interpunkcyjne, a następnie pracuje nad płynnością i zrozumiałością tekstu. Poprawia konstrukcję zdań, dobiera odpowiednie słowa, a czasami również reorganizuje fragmenty tekstu, aby lepiej przekazywały treść. Na końcu procesu korektor upewnia się, że wszystkie poprawki zostały właściwie wdrożone.

Chcesz, aby Twój tekst był perfekcyjny? Skorzystaj z profesjonalnej korekty native speakera.Skontaktuj się z nami już dziś!


Korekta native speakera – cena

Inwestycja w korektę native speakera znacząco podniesie wartość Twojego dokumentu. Co wpływa na jej cenę? Przede wszystkim długość tekstu, stopień specjalizacji treści i termin oddania zlecenia. Dokumenty zawierające specjalistyczną terminologię, np. artykuły naukowe czy dokumentacja techniczna, wymagają większego nakładu czasu.

Chcesz uzyskać dokładną wycenę korekty dla swojego dokumentu? Wypełnij formularz – odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
W PBT świadczymy szereg usług językowych, m.in.:

W PBT świadczymy szereg usług językowych, m.in.:

Zajmujemy się również korektą w innych językach obcych:

 • niemiecki,
 • francuski,
 • hiszpański,
 • włoski,
 • rosyjski,
 • chiński,
 • japoński,

Jesteśmy odpowiedzialnym dostawcą usług tłumaczeniowych

Naszą współpracę z Podgórskim Biurem Tłumaczeń oceniamy bardzo pozytywnie ze względu na kompetentną obsługę klienta, zachowanie ustalonych terminów projektu, umiejętność pracy pod presją czasu, możliwość i otwartość na dodatkowe konsultacje, a także bardzo fachowo wykonane tłumaczenie.

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej

Firma Alliance Green Services Sp. z o.o. posiadająca także swoje oddziały w Luksemburgu i Rumunii, pragnie okazać swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Podgórskie Biuro Tłumaczeń. Na nasze potrzeby, biuro tłumaczeń PBT wykonuje tłumaczenia techniczne i informatyczne dotyczące m.in. przemysłu stalowego, złomowania, instalacji IPPC, urządzeń oraz technologii I programowania w tym zakresie.

Alliance Green Services

Współpraca pomiędzy Urzędem Miasta Krakowa i Podgórskim Biurem Tłumaczeń przebiega bardzo dobrze. Firma rzetelnie i solidnie wywiązuje się ze swoich obowiązków i poleconych zadań. Do obsługi tłumaczeń ustnych są wyznaczani doświadczeni tłumacze ustni, którzy spełniają nasze oczekiwania i zapewniają wysoką jakość tłumaczenia.

Urząd Miasta Krakowa

W naszej ocenie możemy polecić Podgórskie Biuro Tłumaczeń jako godnego zaufania dostawcę usług tłumaczeniowych. Współpracę oceniamy wysoko ze względu na dotrzymaną jakość oraz terminowość, a także komunikatywną i profesjonalną obsługę klienta.

Muzeum Narodowe w Warszawie

Od ponad 25 lat nasi Klienci cenią tłumaczenia PBT

Lokalnie i lojalnie

„Nie od razu Kraków zbudowano”. Wiemy, że na Twoje zaufanie musimy zapracować.

Pracujemy więc cierpliwie i lojalnie gwarantując, że tłumaczenia, które dostarczamy skutecznie docierają do lokalnych odbiorców, nawet jeśli będzie to dialekt sorani języka kurdyjskiego.

Elastyczność

W PBT każdy klient jest wart uwagi

Nie dzielimy klientów na lepszych i gorszych. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i doradzamy odpowiedni pakiet usług. Interesuje nas długofalowa współpraca.

Poufność

100%

Pełna poufność i bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas standard. Działamy według wytycznych normy ISO 27001.

Doświadczenie

1997

Rok założenia

Jesteśmy jednym z najdłużej działających biur tłumaczeń w Europie, co daje nam bezcenne doświadczenie i wiedzę, z której korzystamy na co dzień.

Zasoby

10/10

Pracujemy na ponad 50 rodzajach plików i w ponad 100 programach. Ponad 1000 naszych tłumaczy czeka na Twój tekst z jednej z ponad 15-stu branż, w jakich tłumaczymy. Wszelkie nowoczesne technologie językowe wykorzystujemy na co dzień. Wiemy, co robimy.

Oszczędność

Agencja FULL-SERVICE

Oferujemy kompletny pakiet usług, języków i technologii, terminową i sprawną obsługę dedykowanego kierownika projektu a przy tym bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i wskazania, jak zaoszczędzić. To fakty.

  Bezpłatna wycena tłumaczenia

  Rodzaj usługi

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Potrzebujesz korekta Native Speakera?

  a nie lubisz wypełniać formularzy?

  Zadzwoń

  +48 12 444 12 50

  lub napisz

  [email protected]

  JĘZYKI

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Chcesz dotrzeć do odbiorców z Bliskiego Wschodu? Podgórskie Biuro Tłumaczeń dostarcza wysokiej jakości tłumaczenia różnorodnych języków bliskowschodnich. Dowiedz się szczegółów.

  Więcej
  Tłumaczenie języki europejskie

  Tłumaczenie języki europejskie

  Od grupy języka docelowego zależy ostateczna wycena projektu tłumaczeniowego. Zobacz, jakie języki zachodnioeuropejskie, skandynawskie oraz środkowo – i wschodnioeuropejskie przetłumaczy dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Z Podgórskim Biurem Tłumaczeń Twoje słowa dotrą aż na koniec świata! Zobacz, jakie języki Azji, Afryki czy Ameryki Łacińskiej przełoży dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Im bardziej bezpośredni jest przekład, tym jest dokładniejszy. W Podgórskim Biurze Tłumaczeń zamówisz tłumaczenie z j. obcego na j. obcy, nawet w najbardziej nietypowej kombinacji.

  Więcej

  JAKOŚĆ

  Sprawdzeni fachowcy. Wiedza i doświadczenie.
  Wspólny cel: Twój cel. Tak działa Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  REFERENCJE

  Jesteśmy dumni z zaufania naszych Klientów.
  Przeczytaj, co o naszych tłumaczeniach mówią przedstawiciele różnych branż.

  SPECJALIZACJE

  PROCES REALIZACJI

  1

  BEZPŁATNA WYCENA TŁUMACZENIA

  2

  AKCEPTACJA

  oferty i terminu lub ich modyfikacja wg. Twoich potrzeb

  3

  REALIZACJA USŁUGI

  przez dedykowany zespół lingwistów wraz z kontrolą jakości

  4

  …I GOTOWE!

  Profesjonalne tłumaczenie trafia do Ciebie zawsze na czas

  5

  KOLEJNE ZLECENIE

  Tak, tak! 98% naszych klientów zostaje z nami na stałe. 🙂

  Bądźmy w kontakcie

  PBT Podgórskie Biuro Tłumaczeń

  Pon.-Pt.: 9.00-17.00

  ul. Sereno Fenn’a 6 lok. 14
  31-143 Kraków

  NIP: 6772353115

  REGON: 121429850