Biuro tłumaczeń Warszawa

Gdzie znaleźć profesjonalne usługi językowe w samym sercu Polski? Nasze biuro tłumaczeń w Warszawie przychodzi z pomocą.

Precyzyjne tłumaczenia odgrywają ważną rolę w rozwijającym się środowisku biznesowym Warszawy. Prowadzisz firmę, która rozszerza swoją działalność na rynki międzynarodowe? Potrzebujesz tłumaczenia dokumentów prawnych, medycznych lub technicznych? Oferujemy szeroki zakres usług dostosowanych do specyficznych wymagań branżowych.

Zaufany partner, który dba o staranne tłumaczenie Twoich dokumentów, wspiera codzienne funkcjonowanie firmy. Pomożemy Ci skutecznie komunikować się z klientami, pracownikami i kontrahentami.

Zadzwoń do nas – opowiemy Ci, jak możemy wspomóc rozwój Twojego biznesu.

Tłumaczenia Warszawa – nasza oferta

Świadczymy szeroką gamę usług językowych, aby sprostać różnorodnym potrzebom i wymaganiom naszych klientów, zarówno biznesowych, jak i prywatnych. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!Prześlij swój tekst na adres [email protected]
lub skorzystaj z formularza bezpłatnej wyceny: wycena tłumaczenia.Tłumaczenia pisemne

Oferujemy tłumaczenia dokumentów w wielu branżach. Potrzebujesz przetłumaczyć raporty finansowe, instrukcje obsługi, etykiety lub materiały marketingowe? Nasi tłumacze upewnią się, że otrzymasz dokładny przekład w ustalonym terminie.

Tłumaczenia ustne

Organizujesz konferencję, spotkanie biznesowe lub ważne negocjacje? Skorzystaj z usług tłumaczenia ustnego – symultanicznego lub konsekutywnego. Tłumacz ustny zadba o płynny przebieg spotkania. Twoi goście będą mogli śledzić jego przebieg, niezależnie od języka, którym się posługują. Planujesz meeting online? Zajmujemy się również tłumaczeniem spotkań zdalnych.

Tłumaczenia przysięgłe

Posiadasz dokumentację firmową, która wymaga tłumaczenia uwierzytelnionego? KRS, zaświadczenie z ZUS czy US, dokumentacja dla ubezpieczyciela, pełnomocnictwa, umowy itp. Przygotujemy nowe wersje językowe zgodnie z Twoimi wytycznymi.

 Planujesz przeprowadzkę za granicą? Powinieneś przetłumaczyć najważniejsze dokumenty – np. akt urodzenia, ślubu, dyplom ukończenia uczelni wyższej i świadectwo pracy. Może Ci się przydać również zaświadczenie o niekaralności, jeśli będziesz pracować z dziećmi w nowym kraju. Tłumacz przysięgły poświadczy wierność oryginałowi za pomocą pieczęci, a nowa wersja językowa tekstu będzie mogła zostać wykorzystana w sądach i urzędach.

Lokalizacja stron internetowych

Nasze usługi obejmują także lokalizację i adaptację kulturową, które są niezbędne w skutecznej komunikacji biznesowej. Dostosowanie treści do specyfiki kulturowej docelowej grupy odbiorców pomaga w odbiorze strony internetowej. Zapewniamy, że Twoje teksty będą nie tylko poprawne językowo, ale również będą brzmiały naturalnie dla czytelników.

Zapytaj się o referencje – sprawdź, jak zrealizowaliśmy podobne projekty do Twojego.

Tłumaczenia specjalistyczne – Warszawa

Specjalizujemy się w tłumaczeniach w poszczególnych branżach. W tego rodzaju usługach najbardziej liczy się wiedza i dokładność. Znajomość specjalistycznej terminologii umożliwia poprawny przekład skomplikowanych tekstów. W zachowaniu spójności pomagają narzędzia CAT i bazy terminologiczne.

Sprawdź, jakie sektory najczęściej korzystają z naszych tłumaczeń:

 • medycyna i farmacja,
 • prawo,
 • technologia,
 • finanse,
 • IT,
 • edukacja,
 • produkcja przemysłowa,
 • budownictwo,

Nasze biuro tłumaczeń w Warszawie jest przygotowane, aby sprostać wymaganiom każdej z tych branż. Oferujemy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Zadbaj o komunikację firmową Twojej firmy z Podgórskim Biurem Tłumaczeń!

Potrzebujesz porady w zakresie planowanych tłumaczeń lub technologii językowych?

Z przyjemnością doradzimy Ci, jakie narzędzia i procesy realizacji dobrać do Twojego projektu, by miał on optymalny przebieg. Zapraszamy do Podgórskiego Biura Tłumaczeń po procesjonalne wsparcie w zakresie specjalistycznych projektów językowych dla firm.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Zespół PBT

Skontaktuj się z działem sprzedaży Zespół PBT

Biuro tłumaczeń Warszawa – jak pracujemy?

Proces tłumaczenia w PBT jest starannie zaplanowany. Zapewniamy najwyższą jakość i dokładność.

Gdy otrzymujemy zapytanie, jak najszybciej przystępujemy do analizy zlecenia i materiałów źródłowych. Jeśli trzeba, dopytujemy o szczegóły. Przedstawiamy Ci ofertę i czekamy na jej akceptację. Następnie przystępujemy do wykonania zlecenia – w realizacji projektu uczestniczy jedna osoba lub cały zespół lingwistów, zależnie od potrzeb.

Teksty przekładają tłumacze posiadający fachową wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie. To zapewnia, że wszystkie terminy branżowe są właściwie użyte, a treść jest poprawna pod względem merytorycznym.

Po zakończeniu tłumaczenia każdy dokument przechodzi przez proces kontroli jakości. Specjalista QA sprawdza tekst pod wytycznych technicznych i formatowania. Dokłada wszelkich starań, aby ostateczny produkt był wolny od błędów i nieścisłości. Jeśli potrzebujesz dodatkowej korekty native speakera lub weryfikacji drugiego tłumacza, poinformuj nas o tym – świadczymy również takie usługi dodatkowe.

Zawsze dostarczamy przetłumaczone teksty w ustalonych terminach, aby nie narażać Cię na niepotrzebne oczekiwanie. Gotowy dokument odeślemy Ci mailowo lub, w przypadku tłumaczeń przysięgłych, możesz odebrać oryginał u nas w biurze lub poprosić nas o wysyłkę pocztą/kurierem.

Poufność

Jednym z naszych priorytetów jest zachowanie poufności i ochrona danych osobowych klientów. Dyskrecja w procesie tłumaczenia to podstawa. Wszystkie dokumenty są traktowane z najwyższą uwagą, a informacje o Tobie są chronione zgodnie z obowiązującymi przepisami (RODO).

Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc w Twoich międzynarodowych projektach.

Tłumaczenia Warszawa – cennik

Oferujemy konkurencyjne ceny, które odzwierciedlają wysoką jakość naszej pracy. Na koszt poszczególnych usług wpływa rodzaj tłumaczenia, objętość dokumentu, specjalizacja i język przekładu. Szybsze terminy realizacji mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami za usługę ekspresową – przydaje się jednak, gdy brakuje Ci czasu.

Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. W ten sposób dajemy najlepszą wartość za rozsądną cenę za tłumaczenia w Warszawie. Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną wycenę Twojego projektu.


Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij pliki do wyceny, żebyśmy mogli zacząć działać.


Biuro tłumaczeń Warszawa – tłumaczenia angielski

Poszukujesz niezawodnego biura tłumaczeń w Warszawie, które oferuje profesjonalne tłumaczenia na język angielski? Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości tłumaczeń angielskich dla szerokiego spektrum klientów biznesowych i prywatnych.

Nasze biuro tłumaczeń w Warszawie stawia na jakość i dokładność. Tłumaczenia na angielski i z angielskiego zawsze spełniają najwyższe standardy branżowe – wspierają Twoją komunikację i pomagają zdobyć zaufanie zagranicznych klientów.

Skorzystaj z naszych usług i zwiększ potencjał swojej firmy.

Tłumaczenia Warszawa – niemiecki, francuski, hiszpański i inne

Biuro tłumaczeń Warszawa zajmuje się nie tylko przekładem popularnych języków europejskich (np. niemieckiego, francuskiego czy hiszpańskiego), ale również arabskiego, języków azjatyckich (koreańskiego, japońskiego i chińskiego) oraz afrykańskich. Świadczymy również tłumaczenia z języka obcego na język obcy z pominięciem polskiego.

Sprawdź, jakie języki znajdują się w naszej ofercie:

 • rosyjski,
 • chiński,
 • japoński,
 • portugalski,
 • niderlandzki,
 • szwedzki,
 • duński,
 • norweski,
 • fiński,
 • koreański
 • i inne.

Nie znalazłeś potrzebnego języka na liście? Zadzwoń do nas, pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

PBT świadczy również inne usługi w Warszawie:

Jesteśmy odpowiedzialnym dostawcą usług tłumaczeniowych

Naszą współpracę z Podgórskim Biurem Tłumaczeń oceniamy bardzo pozytywnie ze względu na kompetentną obsługę klienta, zachowanie ustalonych terminów projektu, umiejętność pracy pod presją czasu, możliwość i otwartość na dodatkowe konsultacje, a także bardzo fachowo wykonane tłumaczenie.

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej

Firma Alliance Green Services Sp. z o.o. posiadająca także swoje oddziały w Luksemburgu i Rumunii, pragnie okazać swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Podgórskie Biuro Tłumaczeń. Na nasze potrzeby, biuro tłumaczeń PBT wykonuje tłumaczenia techniczne i informatyczne dotyczące m.in. przemysłu stalowego, złomowania, instalacji IPPC, urządzeń oraz technologii I programowania w tym zakresie.

Alliance Green Services

Współpraca pomiędzy Urzędem Miasta Krakowa i Podgórskim Biurem Tłumaczeń przebiega bardzo dobrze. Firma rzetelnie i solidnie wywiązuje się ze swoich obowiązków i poleconych zadań. Do obsługi tłumaczeń ustnych są wyznaczani doświadczeni tłumacze ustni, którzy spełniają nasze oczekiwania i zapewniają wysoką jakość tłumaczenia.

Urząd Miasta Krakowa

W naszej ocenie możemy polecić Podgórskie Biuro Tłumaczeń jako godnego zaufania dostawcę usług tłumaczeniowych. Współpracę oceniamy wysoko ze względu na dotrzymaną jakość oraz terminowość, a także komunikatywną i profesjonalną obsługę klienta.

Muzeum Narodowe w Warszawie

Od ponad 25 lat nasi Klienci cenią tłumaczenia PBT

Lokalnie i lojalnie

„Nie od razu Kraków zbudowano”. Wiemy, że na Twoje zaufanie musimy zapracować.

Pracujemy więc cierpliwie i lojalnie gwarantując, że tłumaczenia, które dostarczamy skutecznie docierają do lokalnych odbiorców, nawet jeśli będzie to dialekt sorani języka kurdyjskiego.

Elastyczność

W PBT każdy klient jest wart uwagi

Nie dzielimy klientów na lepszych i gorszych. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i doradzamy odpowiedni pakiet usług. Interesuje nas długofalowa współpraca.

Poufność

100%

Pełna poufność i bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas standard. Działamy według wytycznych normy ISO 27001.

Doświadczenie

1997

Rok założenia

Jesteśmy jednym z najdłużej działających biur tłumaczeń w Europie, co daje nam bezcenne doświadczenie i wiedzę, z której korzystamy na co dzień.

Zasoby

10/10

Pracujemy na ponad 50 rodzajach plików i w ponad 100 programach. Ponad 1000 naszych tłumaczy czeka na Twój tekst z jednej z ponad 15-stu branż, w jakich tłumaczymy. Wszelkie nowoczesne technologie językowe wykorzystujemy na co dzień. Wiemy, co robimy.

Oszczędność

Agencja FULL-SERVICE

Oferujemy kompletny pakiet usług, języków i technologii, terminową i sprawną obsługę dedykowanego kierownika projektu a przy tym bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i wskazania, jak zaoszczędzić. To fakty.

  Bezpłatna wycena tłumaczenia

  Rodzaj usługi

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Potrzebujesz tłumaczenia Warszawa?

  a nie lubisz wypełniać formularzy?

  Zadzwoń

  +48 12 444 12 50

  lub napisz

  [email protected]

  JĘZYKI

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Chcesz dotrzeć do odbiorców z Bliskiego Wschodu? Podgórskie Biuro Tłumaczeń dostarcza wysokiej jakości tłumaczenia różnorodnych języków bliskowschodnich. Dowiedz się szczegółów.

  Więcej
  Tłumaczenie języki europejskie

  Tłumaczenie języki europejskie

  Od grupy języka docelowego zależy ostateczna wycena projektu tłumaczeniowego. Zobacz, jakie języki zachodnioeuropejskie, skandynawskie oraz środkowo – i wschodnioeuropejskie przetłumaczy dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Z Podgórskim Biurem Tłumaczeń Twoje słowa dotrą aż na koniec świata! Zobacz, jakie języki Azji, Afryki czy Ameryki Łacińskiej przełoży dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Im bardziej bezpośredni jest przekład, tym jest dokładniejszy. W Podgórskim Biurze Tłumaczeń zamówisz tłumaczenie z j. obcego na j. obcy, nawet w najbardziej nietypowej kombinacji.

  Więcej

  JAKOŚĆ

  Sprawdzeni fachowcy. Wiedza i doświadczenie.
  Wspólny cel: Twój cel. Tak działa Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  REFERENCJE

  Jesteśmy dumni z zaufania naszych Klientów.
  Przeczytaj, co o naszych tłumaczeniach mówią przedstawiciele różnych branż.

  SPECJALIZACJE

  PROCES REALIZACJI

  1

  BEZPŁATNA WYCENA TŁUMACZENIA

  2

  AKCEPTACJA

  oferty i terminu lub ich modyfikacja wg. Twoich potrzeb

  3

  REALIZACJA USŁUGI

  przez dedykowany zespół lingwistów wraz z kontrolą jakości

  4

  …I GOTOWE!

  Profesjonalne tłumaczenie trafia do Ciebie zawsze na czas

  5

  KOLEJNE ZLECENIE

  Tak, tak! 98% naszych klientów zostaje z nami na stałe. 🙂

  Bądźmy w kontakcie

  PBT Podgórskie Biuro Tłumaczeń

  Pon.-Pt.: 9.00-17.00

  ul. Sereno Fenn’a 6 lok. 14
  31-143 Kraków

  NIP: 6772353115

  REGON: 121429850