Tłumacz Kraków - Profesjonalne tłumaczenia od PBT

Tłumacz Kraków – skorzystaj z usług tłumaczeniowych

Szukasz doświadczonego tłumacza w Krakowie? Planujesz konferencję, spotkanie lub inne międzynarodowe wydarzenie? Potrzebujesz profesjonalnego przekładu dokumentów biznesowych, prawnych, technicznych, naukowych lub innych? Masz do wykonania tłumaczenie przysięgłe?

Jeśli odpowiedź na choć jedno z tych pytań brzmi „tak”, jesteś we właściwym miejscu.

Kraków to kulturalne serce Polski. Swoje siedziby ma tu wiele korporacji i organizacji ważnych dla międzynarodowego biznesu i nauki. Tłumaczenia w Krakowie odgrywają więc niezwykle ważną rolę.

Jak znaleźć profesjonalnego tłumacza w Krakowie? Nie wpisuj w Google zapytań „tłumaczenia ustne Kraków” ani „tłumaczenia pisemne Kraków” – skorzystaj z usług Podgórskiego Biura Tłumaczeń. Dopasujemy do Twojego zlecenia najlepszych specjalistów z zespołu.

Tłumacz pisemny Kraków

Zapotrzebowanie na profesjonalne tłumaczenia pisemne w Krakowie jest ogromne. Do specjalizacji Podgórskiego Biura Tłumaczeń należą m.in.:

 • tłumaczenie dokumentów biznesowych,
 • tłumaczenie umów,
 • tłumaczenie materiałów marketingowych,
 • tłumaczenie artykułów naukowych,

Tłumacz pisemny Kraków przenosi sens z języka źródłowego na język docelowy, zachowując odpowiedni styl i terminologię. Przykłada również ogromną wagę do poprawności językowej i merytorycznej.

Przetłumaczyłeś tekst samodzielnie? Zdecyduj się na korektę native speakera lub weryfikację (wykonaną przez niezależnego tłumacza). Pozwoli to wykluczyć wszelkie błędy i nieścisłości w przekładzie.Prześlij swój tekst na adres [email protected]
lub skorzystaj z formularza bezpłatnej wyceny: wycena tłumaczenia.Tłumaczenia ustne Kraków

Organizujesz międzynarodowe wydarzenie i szukasz tłumacza symultanicznego w Krakowie? Termin Twojego spotkania biznesowego zbliża się nieubłaganie, a Ty wciąż potrzebujesz tłumaczenia konsekutywnego?

Co roku w mieście odbywa się wiele wydarzeń biznesowych, kulturalnych i akademickich. Podczas międzynarodowych eventów skorzystaj z usług tłumacza ustnego w Krakowie.

Świadczymy tłumaczenia ustne w Krakowie podczas różnorodnych spotkań. Zawsze dostosowujemy usługi do specyfiki danego wydarzenia. Tłumaczenia symultaniczne są idealne podczas konferencji i seminariów, a tłumaczenia konsekutywne najlepiej sprawdzają się podczas mniejszych spotkań i negocjacji (np. biznesowych). Tłumaczenia konsekutywne przysięgłe są z kolei najczęściej potrzebne u notariusza.
Odpowiedni tłumacz ustny w Krakowie sprawi, że Twoje wydarzenie stanie się dostępne i zrozumiałe dla uczestników z zagranicy. Ciesz się udanym przedsięwzięciem, a kwestie językowe zostaw nam.

Potrzebujesz wsparcia w organizacji konferencji lub tłumaczenia online spotkania biznesowego? Biuro tłumaczeń Kraków również Ci w tym pomoże.

Tłumaczenia specjalistyczne Kraków

Tłumaczenia specjalistyczne w Krakowie to ważne narzędzie komunikacji w międzynarodowym biznesie. Ta usługa wykonywana jest przez profesjonalnych tłumaczy branżowych, którzy nie tylko znają określone języki, ale przede wszystkim są ekspertami w swojej dziedzinie – doskonale znają sektorowe realia i fachowe słownictwo.

Tłumacz specjalistyczny Kraków chroni przed nieporozumieniami i błędami, które mogą mieć poważne konsekwencje – utratę reputacji, a nawet straty finansowe. Zainwestuj w profesjonalne tłumaczenie w biurze tłumaczeń Kraków i ciesz się w pełni poprawnymi tekstami i idealnie odwzorowaną treścią w języku źródłowym.

Tłumaczenia specjalistyczne Kraków są właśnie tym, czego obecnie poszukujesz? W Podgórskim Biurze Tłumaczeń Twoje materiały będą w dobrych rękach. Zadbaj o budżet – postaw na swój spokój ducha i podejmij współpracę z profesjonalistami.

Potrzebujesz porady w zakresie planowanych tłumaczeń lub technologii językowych?

Z przyjemnością doradzimy Ci, jakie narzędzia i procesy realizacji dobrać do Twojego projektu, by miał on optymalny przebieg. Zapraszamy do Podgórskiego Biura Tłumaczeń po procesjonalne wsparcie w zakresie specjalistycznych projektów językowych dla firm.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Zespół PBT

Skontaktuj się z działem sprzedaży Zespół PBT
Tłumacz specjalistyczny Kraków

Współpracujemy tylko z doświadczonymi tłumaczami w danej specjalizacji. Są to osoby po wieloletnich studiach i szkoleniach, z praktyką w zawodzie. Biuro tłumaczeń Kraków świadczy przede wszystkim:

 • tłumaczenia medyczne,
 • tłumaczenia farmaceutyczne,
 • tłumaczenia prawnicze,
 • tłumaczenia finansowe,
 • tłumaczenia chemiczne,
 • tłumaczenia kosmetologiczne,
 • tłumaczenia motoryzacyjne,
 • tłumaczenia IT
 • i inne.

Sprawdź naszą pełną ofertę. Istniejemy od ponad 25 lat – świadczyliśmy usługi tłumaczeniowe dla tysięcy firm z różnych sektorów. Napisz, a wesprzemy również działania Twojej firmy. Jesteśmy otwarci na jednorazowe zlecenia i stałą współpracę.

Tłumacz przysięgły Kraków

Przeprowadzasz się za granicę? Planujesz pracę w innym kraju? Prawdopodobnie będziesz potrzebować tłumaczenia dyplomu, zaświadczenia o niekaralności, aktu urodzenia, aktu małżeństwa lub dokumentacji medycznej.

Prowadzisz międzynarodowy biznes? W końcu zmierzysz się z koniecznością tłumaczenia umów handlowych, ofert i sprawozdań finansowych.

Tłumacz przysięgły jest niezbędny, gdy potrzebujesz oficjalnego tłumaczenia dokumentów, które mają być przedstawione urzędom, sądom, bankom i innym instytucjom na potrzeby formalnych procedur, np. legalizacji pobytu lub zakupu nieruchomości za granicą.

W Krakowie znajdziesz tłumaczy przysięgłych specjalizujących się w różnych językach, w tym angielskim, niemieckim, francuskim, a także w mniej popularnych językach pozaeuropejskich. Nie trać czasu na szukanie odpowiedniej osoby, skorzystaj z usług sprawdzonego biura tłumaczeń.Skontaktuj się z nami już dziś!


Tłumacz Kraków – tłumaczenie na angielski, niemiecki, hiszpański i inne

Szukasz profesjonalnego tłumacza w Krakowie, który sprawnie poradzi sobie z przekładem na niemiecki, hiszpański czy inny język? Podgórskie Biuro tłumaczeń świadczy przekład na:

 • angielski,
 • francuski,
 • włoski,
 • rosyjski,
 • chiński,
 • japoński,
 • portugalski,
 • holenderski,
 • węgierski,
 • norweski,
 • arabski,
 • czeski,
 • słowacki
 • oraz inne języki obce.

Wykonujemy również tłumaczenia z jednego języka obcego na drugi w Krakowie i innych miastach. W naszym zespole pracują profesjonalni tłumacze ze stolicy Małopolski i całego świata.

Oferujemy tłumaczenia specjalistyczne, pisemne, uwierzytelnione, ustne i inne. Wypełnij formularz kontaktowy, żebyśmy mogli Ci zaproponować najlepszą ofertę.

Biuro tłumaczeń w Krakowie – cennik

Cena za tłumaczenie w Krakowie zależy od wielu czynników, m.in. rodzaju tłumaczenia, specjalizacji, języka i objętość materiału. W naszym biurze indywidualnie rozpatrujemy każde zlecenie, aby zaproponować najlepszą opcję. W przypadku przekładu pisemnego zlecenia wyceniane są na podstawie stron rozliczeniowych (1800 znaków ze spacjami w tłumaczeniu zwykłym lub 1125 znaków ze spacjami w tłumaczeniu poświadczonym), a ustnego – czasu pracy tłumacza.

Koszt tłumaczenia specjalistycznego w Krakowie zależy też od tego czy jest to przekład medyczny, finansowy czy techniczny wymagają większego nakładu pracy i branżowej wiedzy.

Zlecając tłumaczenia w Podgórskim Biurze Tłumaczeń, możesz być pewien jakości wykonanej pracy. Wypełnij formularz wyceny, a za darmo wrócimy do Ciebie ze spersonalizowaną ofertą.


Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij pliki do wyceny, żebyśmy mogli zacząć działać.


Podgórskie Biuro Tłumaczeń oprócz przekładu świadczy również inne usługi:

Jesteśmy odpowiedzialnym dostawcą usług tłumaczeniowych

Naszą współpracę z Podgórskim Biurem Tłumaczeń oceniamy bardzo pozytywnie ze względu na kompetentną obsługę klienta, zachowanie ustalonych terminów projektu, umiejętność pracy pod presją czasu, możliwość i otwartość na dodatkowe konsultacje, a także bardzo fachowo wykonane tłumaczenie.

Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej

Firma Alliance Green Services Sp. z o.o. posiadająca także swoje oddziały w Luksemburgu i Rumunii, pragnie okazać swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Podgórskie Biuro Tłumaczeń. Na nasze potrzeby, biuro tłumaczeń PBT wykonuje tłumaczenia techniczne i informatyczne dotyczące m.in. przemysłu stalowego, złomowania, instalacji IPPC, urządzeń oraz technologii I programowania w tym zakresie.

Alliance Green Services

Poziom mertytoryczny tłumaczeń prawniczych, ekonomicznych oraz finansowych jest bardzo wysoki

Nazwa klienta 3

Od ponad 25 lat nasi Klienci cenią tłumaczenia PBT

Lokalnie i lojalnie

„Nie od razu Kraków zbudowano”. Wiemy, że na Twoje zaufanie musimy zapracować.

Pracujemy więc cierpliwie i lojalnie gwarantując, że tłumaczenia, które dostarczamy skutecznie docierają do lokalnych odbiorców, nawet jeśli będzie to dialekt sorani języka kurdyjskiego.

Elastyczność

W PBT każdy klient jest wart uwagi

Nie dzielimy klientów na lepszych i gorszych. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i doradzamy odpowiedni pakiet usług. Interesuje nas długofalowa współpraca.

Poufność

100%

Pełna poufność i bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas standard. Działamy według wytycznych normy ISO 27001.

Doświadczenie

1997

Rok założenia

Jesteśmy jednym z najdłużej działających biur tłumaczeń w Europie, co daje nam bezcenne doświadczenie i wiedzę, z której korzystamy na co dzień.

Zasoby

10/10

Pracujemy na ponad 50 rodzajach plików i w ponad 100 programach. Ponad 1000 naszych tłumaczy czeka na Twój tekst z jednej z ponad 15-stu branż, w jakich tłumaczymy. Wszelkie nowoczesne technologie językowe wykorzystujemy na co dzień. Wiemy, co robimy.

Oszczędność

Agencja FULL-SERVICE

Oferujemy kompletny pakiet usług, języków i technologii, terminową i sprawną obsługę dedykowanego kierownika projektu a przy tym bardzo korzystny stosunek jakości do ceny i wskazania, jak zaoszczędzić. To fakty.

  Bezpłatna wycena tłumaczenia

  Rodzaj usługi

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Kliknij lub przeciągnij pliki do tłumaczenia.

  Możesz dodać max. 5 pojedynczych plików lub spakuj je (.zip, .rar, .7z.).

  Max. wielkość załączników: 25 MB.

  Przy większych plikach prosimy o kontakt: [email protected].

  Potrzebujesz tłumaczenia migowego?

  a nie lubisz wypełniać formularzy?

  Zadzwoń

  +48 12 444 12 50

  lub napisz

  [email protected]

  JĘZYKI

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Tłumaczenia języki bliskowschodnie

  Chcesz dotrzeć do odbiorców z Bliskiego Wschodu? Podgórskie Biuro Tłumaczeń dostarcza wysokiej jakości tłumaczenia różnorodnych języków bliskowschodnich. Dowiedz się szczegółów.

  Więcej
  Tłumaczenie języki europejskie

  Tłumaczenie języki europejskie

  Od grupy języka docelowego zależy ostateczna wycena projektu tłumaczeniowego. Zobacz, jakie języki zachodnioeuropejskie, skandynawskie oraz środkowo – i wschodnioeuropejskie przetłumaczy dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Tłumaczenia języki pozaeuropejskie

  Z Podgórskim Biurem Tłumaczeń Twoje słowa dotrą aż na koniec świata! Zobacz, jakie języki Azji, Afryki czy Ameryki Łacińskiej przełoży dla Ciebie Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  Więcej
  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Tłumaczenia z obcego na obcy

  Im bardziej bezpośredni jest przekład, tym jest dokładniejszy. W Podgórskim Biurze Tłumaczeń zamówisz tłumaczenie z j. obcego na j. obcy, nawet w najbardziej nietypowej kombinacji.

  Więcej

  JAKOŚĆ

  Sprawdzeni fachowcy. Wiedza i doświadczenie.
  Wspólny cel: Twój cel. Tak działa Podgórskie Biuro Tłumaczeń.

  REFERENCJE

  Jesteśmy dumni z zaufania naszych Klientów.
  Przeczytaj, co o naszych tłumaczeniach mówią przedstawiciele różnych branż.

  SPECJALIZACJE

  PROCES REALIZACJI

  1

  BEZPŁATNA WYCENA TŁUMACZENIA

  2

  AKCEPTACJA

  oferty i terminu lub ich modyfikacja wg. Twoich potrzeb

  3

  REALIZACJA USŁUGI

  przez dedykowany zespół lingwistów wraz z kontrolą jakości

  4

  …I GOTOWE!

  Profesjonalne tłumaczenie trafia do Ciebie zawsze na czas

  5

  KOLEJNE ZLECENIE

  Tak, tak! 98% naszych klientów zostaje z nami na stałe. 🙂

  Bądźmy w kontakcie

  PBT Podgórskie Biuro Tłumaczeń

  Pon.-Pt.: 9.00-17.00

  ul. Sereno Fenn’a 6 lok. 14
  31-143 Kraków

  NIP: 6772353115

  REGON: 121429850